Problém se startováním Passat B4 1.9 TD 55 kw

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
passikB4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.02.2015 21:10

Problém se startováním Passat B4 1.9 TD 55 kw

Příspěvek od passikB4 »

Zdravim, mám velký problém. Mám Passata B4 1.9 TD 55 kw, rok výroby 1995. Špatně startuje = dělá si co chce. Jednou startuje normálně měsíc bez problémů. Pak najednou nehce startovat, startér točí jak o závod, ale motor nechytí, startuju třeba 15krát a nic. Nechám to být (vícekrát to nemá cenu zkoušet, protože baterka už pak slábne), přijdu k tomu třeba za hodinu a najednou chytí na poprvé a nebo taky ne. Mám dojem, že bude asi problém s imobilizérem. Dříve se stávalo, že motor i za jízdy chcípnul občas. Ted to už nedělá, ale nechápu, čím to může být? Díky moc za rady

Cmudo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 01.01.2013 18:46
Bydliště: SK(Prievidza)

Re: Problém se startováním Passat B4 1.9 TD 55 kw

Příspěvek od Cmudo »

Ty tam máš originál imobilizer ? lebo čo ja viem tak sa to TD 55kw nedávali 8O
Passat B4 1.9TD(55kw AAZ , kat off,egr off, 1.6 bar)

passikB4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.02.2015 21:10

Re: Problém se startováním Passat B4 1.9 TD 55 kw

Příspěvek od passikB4 »

Těžko říct, jestli origo, nebo ne, ale má ho to... Nesetkal jsi se někdy s tím problémem, co popisuji?

Cmudo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 01.01.2013 18:46
Bydliště: SK(Prievidza)

Re: Problém se startováním Passat B4 1.9 TD 55 kw

Příspěvek od Cmudo »

Mne keď nechcel natočiť motor tak to bola padajúca nafta (v zime dosť časté) ale to asi nebude tvoj prípad no pozrel by som sa aj na tu naftu :) lebo ja som tiež zopár krát vymlátil baterku kým to naskočilo a niekedy to zas chytilo na brnk :) keď ti to nepojde natociť vytiahni hadičku z čerpadla a skús silno ťahať, ak potiahneš po chvilké naftu tak tá nepadá no ak budeš dlho ťahať a stále len vzduch tak je to jasné :) Ja mám na motoru dorabaný immo od META a stále pohoda :)
Passat B4 1.9TD(55kw AAZ , kat off,egr off, 1.6 bar)

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se startováním Passat B4 1.9 TD 55 kw

Příspěvek od C3 »

immo je za ofukem vlevo od volantu - kdyz majznes do palubky, nastane zmena? (obcas tam odejde relatko a otresem zase chytne)...
btw čekni kontakty od snimaciho krouzku - kolem klicku ;) jinak to nesepne immo... ;) kde je ale chyba se takhle rict snadno neda
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

eXi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 09.02.2015 12:39

Re: Problém se startováním Passat B4 1.9 TD 55 kw

Příspěvek od eXi »

zkus zkontrolovat žhavičky, kabely k ním, mě to 3 dny nejelo jen kůli menšímu napětí a proudu na nich, připojil jsem je natvrdo na baterku přes spínač do kabiny a OK.. bez nich to prostě nechytí ani když točíš půlrok :D

Odpovědět

Zpět na „Motory“