Passat B4 1,9 TDi 66kW, chcípání na blinkry/zpátečku

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Nortex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 15.09.2016 12:25

Passat B4 1,9 TDi 66kW, chcípání na blinkry/zpátečku

Příspěvek od Nortex »

Zdarec hoši, chtěl bych se zeptat, jestli nemá někdo z Vás zkušenosti s tím, že vám auto chcípne po zapnutí blinkru. Takhle passat mi to dělá jak se mu chce. Někdy to dělá jenom, když mám zapnuté přední světla a někdy je zase můžu mít zapnuté a auto nechcípne ani jednou. Také se mi zdá, že záleží na počasí. Když je mokro a deštivo, tak se s tímto problémem většinou nesetkávám, ale při suchu a sluníčko, tak je to moje každodenní rutina. Dle mého názoru se mi nějak hádají zadní světla, jelikož stejný problém mám také někdy se zpátečkou. Musím vypnout světla, abych ji mohl zařadit. V servise mi doporučili vypnout tempomat, což jsem udělal. Také říkal, ať mrknu na kostry. Ty jsem vyměnil a stále nic. Jako poslední byla možnost použít sprej na kontakty. Všechno jsem udělal a passat stále chcípá. Dal bych to do servisu avšak bohužel většinou jak tam přijedu, tak se auto chová jako nové. Proto jsem se obrátil na Vás, jestli někdo z vás nebude o tom něco vědět. :D Jinak díky moc za odpovědi. :P

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B4 1,9 TDi 66kW, chcípání na blinkry/zpátečku

Příspěvek od C3 »

Tak jak to popisuješ to je tak na 90% kostra.. jenže musíš hledat.. hodně, hodně hledat ;) ukostření k motoru atp., všechno povolit,vyčistit,utáhnout ;) kabelů je tam dost a jestli ti to dělá dál, nemáš to všechno ;)
u zadních světel by ti spíš odešla pojsitka než tohle...
jen na levém nosníku jsou cca 2 šrouby s kostrama ;) prostě lov.. stejně tak to může být ukostření mezi motorem a převodovkou atp...
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat B4 1,9 TDi 66kW, chcípání na blinkry/zpátečku

Příspěvek od Bastard »

Relé 109 jsi kontroloval?

Odpovědět

Zpět na „Motory“