CO vy na 1.8 G60 Syncro ?

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
florman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okraj Prahy

CO vy na 1.8 G60 Syncro ?

Příspěvek od florman »

mám možnost to koupit , je to kvalita? zajímají mě vaše názory, rady porady, poruchovost... atd...díky

Uživatelský avatar
Exact
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: CO vy na 1.8 G60 Syncro ?

Příspěvek od Exact »

florman píše:mám možnost to koupit , je to kvalita? zajímají mě vaše názory, rady porady, poruchovost... atd...díky
u 15let starýho auta hledáš kvalitu záleží kus od kusu jak se předchozí majitelé k autu chovali,co s nám vyváděli a jak o něj dbaly.Musíš řešit konkrétní kus takle obecně ti nikdo moc neřekne.Jinak ve svý době to byla pecka :twisted:

Uživatelský avatar
florman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okraj Prahy

Re: CO vy na 1.8 G60 Syncro ?

Příspěvek od florman »

Exact píše:
florman píše:mám možnost to koupit , je to kvalita? zajímají mě vaše názory, rady porady, poruchovost... atd...díky
u 15let starýho auta hledáš kvalitu záleží kus od kusu jak se předchozí majitelé k autu chovali,co s nám vyváděli a jak o něj dbaly.Musíš řešit konkrétní kus takle obecně ti nikdo moc neřekne.Jinak ve svý době to byla pecka :twisted:
Díky,

chapu že u 15let stary kary nemůžu hledat kvalitu, ale spiš sem to špatně napsal, myslel jsem tou kvalitou jestli byly sou poruchový atd..jak se shanej pripadne dily, jak to jede (fakt to ma 160kobyl?) atd... snad o vikendu to uvidim ,tak pak budu schopnej rict jak to doopravdy vypada a pod..

Uživatelský avatar
tomG60
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: valachy

Příspěvek od tomG60 »

Je to dobrá kára,pokud je zachovalá,je tam trošku věčí spotřeba,ale to sem pořešil LPGčkem,nejlepší je to v zimě,všeci se šinou po zasněžené cestě 60 a ty si vedle nich prdíš 90 a světe div se auto sedí,nebo tě třeba netlačí nerozhrnutá cesta :lol:
samo musel sem ze začátku vychytat pár mušek,což u 15 let starého auta je asi normální,ale jinak pohodlné a bazpečné vozítko
až se rozhodneš tak dej vědět jak si dopad
jo a díly taky není takový problém,dá se sehnat všechno...když chceš :roll:

Uživatelský avatar
florman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okraj Prahy

Příspěvek od florman »

tomG60 píše:Je to dobrá kára,pokud je zachovalá,je tam trošku věčí spotřeba,ale to sem pořešil LPGčkem,nejlepší je to v zimě,všeci se šinou po zasněžené cestě 60 a ty si vedle nich prdíš 90 a světe div se auto sedí,nebo tě třeba netlačí nerozhrnutá cesta :lol:
samo musel sem ze začátku vychytat pár mušek,což u 15 let starého auta je asi normální,ale jinak pohodlné a bazpečné vozítko
až se rozhodneš tak dej vědět jak si dopad
jo a díly taky není takový problém,dá se sehnat všechno...když chceš :roll:
Ještě se rozmýšlím, ale díky za názor, mám trošku obavu abych 100% poznal jestli je ok kompresor a ok 4x4ka, mas poneti na co se soustředit? Snad zítra nebo pozítří se du na to podívat, tak shánim co nejvíc rad atd.. díky

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

tak čtyřkolka byla u těhle aut docela bez problémů.. a u motorů je potřeba si dát pozor na géčko a jestli s ním někdo nelítal jak prase.. tyhle motory mají problém, že když je honíš tak se u nich hodně ohřívá olej.. takže pokud tam nedáš větší chladič, nebo tam nebudeš lít závodní olej a budeš ho honit často po dálnicích nebo tak tak ten motor půjde do kytek, ale jinak je to výbornej motor. to géčko změř kolik dává tlak a jestli z něho nelítá olej, jinak ho poznáš na stopro až ho rozděláš, což bych ti stejně doporučoval, dát nová gufera, ložiska a těsnící lišty a budeš mít od géčka pokoj. každej rok tohle uděláš a budeš mít pokoj. pak už stačí jenom kontrola.
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory“