volnoběh B3

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: volnoběh B3

Příspěvek od s4wyer »

Prosím ještě o radu...to gumové koleno od posilovače brzd co vede k sání, tak jak to s ním je? Na volnoběh mám tu hadičku "smrsklou" a když přidám trochu plyn, tak se vrátí do svého původního tvaru....je to tak v pořádku?
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: volnoběh B3

Příspěvek od gregi »

Určitě to tak není , musí si držet svůj tvar za každého režimu motoru . Chování je ale stejně i tak nějaké podivné . Vedeni Ti tam podtlak ze sacího potrubí , při volnoběhu by měl být menší , než při plném plynu :?: :?:
Každopádně náhradou něco opravdu silného , OPEL dělá opravou hadici na vedení posilovsače brzd s ocelovým kordem uvnitř z důvodu zesílení , ale pokud zajdeš do Škodovky , tak by tam měla jít ze 120 :?:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: volnoběh B3

Příspěvek od Passta »

Nechci se hádat, ale mám dojem, že vedení podtlaku k posilovači je až pod klapkou, proto si myslím že na volnoběh je tam podtlak vyšší, jinak by to na volnoběh neposilovalo. Při sešlápnutým plným plynu přece nebrzdíš. Stačí tam dát normální palivovou hadici, myslím že průměr 10, kterou koupíš v jakékoli mototechně.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: volnoběh B3

Příspěvek od s4wyer »

jj už jsem to vyměnil, jak jsem se pokoušel tu starou sundat tak se úplně rozdrobila a rozervala....horší je že ani s novou hadičkou se volnoběh moc nespravil...ale už se to tak nějak nechá
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Odpovědět

Zpět na „Motory“