1.9 tdi v mraze po nastartování jde nepravidelně

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9 tdi v mraze po nastartování jde nepravidelně

Příspěvek od KaCzaba »

TDI s mechanikou chytne i bez zhaveni.pulka lidi co znam a mela mTDI tak ani zhaveni nemela zapojeny.takze primej vstrik chytne,to neni problem,jen ma chvilu nekutivovany chod...ja osobne bych se na to nejaky mereni vyprd,a vyndal ty svicky ven...stejne nevis jaky hodnoty to ma ukazovat.plastovej dekl ti drzi na jednom plastovyn sroubku s pravy strany a pak ho posunutim doprava vycvaknes.svicky jsou hned u vstriku.je na nich takovy plastik,4 fajky pouze fest nacvakle.ty vycvankes ven.a toto sjtejne musis udelat kdyz to jdes merit.tak neni jednodussi vzit rovnou 10(ted si presne nejsem jist tim rozmerem-D-TD svicky maji 12) a svicky vymontit ven?jen vemes dratek jakykoli a das na baterku na + a omotas kolem zavitu svice a telem,tim 6hranem na klic,ji prilozis na pol - na baterce a hned vidis jak krasne zhavi a hlavne jak rychle ji to trva.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9 tdi v mraze po nastartování jde nepravidelně

Příspěvek od Malfox »

KaCzaba píše:TDI s mechanikou chytne i bez zhaveni.pulka lidi co znam a mela mTDI tak ani zhaveni nemela zapojeny.takze primej vstrik chytne,to neni problem,jen ma chvilu nekutivovany chod...ja osobne bych se na to nejaky mereni vyprd,a vyndal ty svicky ven...stejne nevis jaky hodnoty to ma ukazovat.plastovej dekl ti drzi na jednom plastovyn sroubku s pravy strany a pak ho posunutim doprava vycvaknes.svicky jsou hned u vstriku.je na nich takovy plastik,4 fajky pouze fest nacvakle.ty vycvankes ven.a toto sjtejne musis udelat kdyz to jdes merit.tak neni jednodussi vzit rovnou 10(ted si presne nejsem jist tim rozmerem-D-TD svicky maji 12) a svicky vymontit ven?jen vemes dratek jakykoli a das na baterku na + a omotas kolem zavitu svice a telem,tim 6hranem na klic,ji prilozis na pol - na baterce a hned vidis jak krasne zhavi a hlavne jak rychle ji to trva.
Je tento postup stejný i u B4 1.9TDi, jake zhavící svíčky mám koupit. Kolik jich je? Mam obdobný problém při extremnim dlouhem stani. Ale ted jsem byl na horach a chytlo vzdy na poprve. Jen kdyz dlouho stoji pak to trva. Nebo vyjedu a chcipne me to. Kde je koupit a za kolik? Díky Malfox

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9 tdi v mraze po nastartování jde nepravidelně

Příspěvek od KaCzaba »

je to to same je to preci uplne stejny motor a je ulozeny take napric.svicky jsou preci 4 ks na kazdy valec jedna a jsou jine nez na TD a D.jsou to delsi a uzsi¨.ty kratsi a tlustsi co jsou k meni jsou na diesela a TD.ja je mel vsechny za 800 ale na slevu.koupis je asi vsude v krame s dily na auta.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Odpovědět

Zpět na „Motory“