motor passat B2

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

parmicz1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

motor passat B2

Příspěvek od parmicz1 »

Zdravím všechny. Nevím jestli tady ještě existuje někdo kromě mě s tímhla autem ale zeptám se. Mám motor 1.8 66kw JN a při otevření nalévacího víčka oleje z něj hodně fouká tak by mě zajímalo jestli to opravdu znamená vážný problém. Tlaky jsem měřil a má to 11,12,12,12. Možná je to jen subjektivní pocit, ale zdá se mi to strašně líné skoro každý kopec musím jít na čtyřku, vím že to nemá nějaký závratný výkon, ale zase na druhou stranu to auto zase není tak těžké.Díky všem za případné odpovědi.

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

kolik žere oleje ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

parmicz1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od parmicz1 »

právě že po výměně gufer na ventilech skoro nic max 2dcl od výměny do výměny

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

tlaky má slušný, olej nežere, tak zavři víčko a nehledej problémy kde nejsou :wink:
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

přesně :D tlaky jsou fakt dobrý. v tom problém nehledej.

Mik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mik »

To je fakt zvlástní. Já měl B2 1,6 63 kW. Když jsem ji koupil, dělala to samé, do kopce za 3 a plnej. Pak se nahromadilo ještě pár vecí a nakonec do dopadlo tak, že musela jít hlava na GO. Byly v háji ventyly, vodítka a gugera. Ale to tě nechci strašit, to byl můj případ. Pak to jezdilo super na starou 1,6.
Jinak B2 supr auto...

parmicz1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od parmicz1 »

Jo díky ale mě ani tak neštve že to fouká ale že to nejede budu to muset s něčím porovnat.

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

parmicz1 píše:Jo díky ale mě ani tak neštve že to fouká ale že to nejede budu to muset s něčím porovnat.
Cau jestli prijedes na sraz do pavova ja to asi budu tak ti pucim muj pekac :) mam sice B3 ale stejnej motor 1.8 66kw neni to zadnej trhac asfaltu ale jedeto. Ale pred nedavnem (psal jsem to i na starem vebu) se mi taky zdalo ze to nak zvlast nejede ale ted se to srovnalo a je to ok!! vcera jsem jel do praglu a dostal jsem z nej 190 a jeste by sel :) docel jsem cumel 8O nato ze mam tak slabej motor :) jo a kolik mas nalitano?? ja 230
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

parmicz1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od parmicz1 »

stejný motor to asi není já mám KE jet a ty asi jednobod ne v každém případě mám problém se dostat na 160 papírových 180 ani náhodou. Najeto 260 000.
Naposledy upravil(a) parmicz1 dne 28.02.2006 16:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

Mik : nestraš ventilama, kdyby byly podpálený nebyla by komprese
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

parmicz1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od parmicz1 »

A kdyby to byly ventily tak by to asi nefoukalo přes víčko ne?

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

parmicz1 píše:stejný motor to asi není já mám KE jet a ty asi jednobod ne v každém případě mám problém se dostat na 160 papírových 180 ani náhodou. Najeto 260 000.
ty jo to je naky divny jakto ze mas ve strasim aute lepsi vstrikovani kdyz ma ten motor stejne vykon 1.8 66kw tomu nerozumim :( je KE jet lepsi nez mono jet ne?? nebo to tak neni?? 8O
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
manota
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: galicia

Příspěvek od manota »

martas01 píše:
parmicz1 píše:stejný motor to asi není já mám KE jet a ty asi jednobod ne v každém případě mám problém se dostat na 160 papírových 180 ani náhodou. Najeto 260 000.
ty jo to je naky divny jakto ze mas ve strasim aute lepsi vstrikovani kdyz ma ten motor stejne vykon 1.8 66kw tomu nerozumim :( je KE jet lepsi nez mono jet ne?? nebo to tak neni?? 8O
a nemas tam jiny motor, nebo predelavane vstrikovani? treba nekdo zapomnel vymenit rj.
a jak dlouho uz je to line? co jsi v dobe kdy to zacalo menil?

parmicz1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od parmicz1 »

to auto je z německa byla dole hlava a podpálený ventil ventil jsem vyměnil gufera a složil jsem to myslím že to takhle jezdí od začátku. Jinak je všechno originál pochybuju že by tam v německu někdo něco měnil. Vždycky mi to připadalo v těch kopcích líné ale pořád na to nebyl čas.

parmicz1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od parmicz1 »

martas01 píše:
parmicz1 píše:stejný motor to asi není já mám KE jet a ty asi jednobod ne v každém případě mám problém se dostat na 160 papírových 180 ani náhodou. Najeto 260 000.
ty jo to je naky divny jakto ze mas ve strasim aute lepsi vstrikovani kdyz ma ten motor stejne vykon 1.8 66kw tomu nerozumim :( je KE jet lepsi nez mono jet ne?? nebo to tak neni?? 8O
. KE jet je starší systém než monojetronic ale asi je horší na seřízení nebo to spíš málokdo umí.

Odpovědět

Zpět na „Motory“