tdi se neohreje

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

tdi se neohreje

Příspěvek od mara7518 »

ahoj,mam asi tyden b4 varianta v tdi,auto se mi pri jizde neohreje na 90,mate nekdo nakou zkusenost cim by to mohlo byt??nez vlitnu na termostat,chci vedet jestli to neni neco jineho..teplota mi vyleze pod 70 a vic ne,teplota oleje je v pohode,podle budiku..nemuze to dleat cidlo,nebo pristrojovka??dekuju

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od Tomášek »

ja bych prvne mrknul na cidlo.. mam to tak nejak podobne a dela mi to cidlo..

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od s4wyer »

jestli topí tak čidlo, jestli netopí ani trošinku, tak termostat

mám to samé, ale mě topí jako ďas :lol: čili čidlo
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od KADEL »

jj čidlo mám to same vag ukazuje normal hodnoty takže čidlo je ok(dnes jsem ho měřil) ale potřeboval bych ješte nějake hodnoty co tam maji být naměřil jsme za tepleho motoru na jednoom 200 a na druhem 300ohmu když to chladlo šel opor nahoru zítra ráno změřím uplne zastudena jenže nevím kolik by melo ukazovat.. jinak mě budíky už ani nevylezou do toho zakladu:-( tkaže jsou v haji

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od mara7518 »

TAK DNES SEM VYMNENIL CIDLO A RESIL TO..PRISEL SEM NA TO ZE SE MI EHREJE ANI OLEJ,MAM ROZDIL MEZI TEPLOTOU VODY A OLEJE 10 AZ 12 STUPNU,IKDYZ TO DLOUHO KLAPALO TAK NEMAM OLEJ 100 A VODU 90,KDYZ UZ TO VYLEZLO NA 80 VODA A 89OLEJ,TAK SEM TO JEL PROJED OBOJE SE SCHLADLO...JE TO V POHO,NEBO MAM NECO V HAJI???

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od hodys »

a co termostat??? stojí 200 kč a máš klid..
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od mara7518 »

hodys píše:a co termostat??? stojí 200 kč a máš klid..
JE VE VODNI PUMPE,NEBO KDE??CO VSE MUSIM SUNDAT??UDELAM HO,TECH PAR KORUN ME NEZABIJE AJDE O TU PRACI:-)

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od KADEL »

no mezi olejem a vodou budeš mít rozdil to je spravne když to budu brát podle corrada(tam mám oboje meření) tak pokud jedu normal tak voda 90 olej 106 pokud to dřu na dalnici 200 a víc tak voda 80 a olej:-( no 125 a víc.... jinak rozdil mezi olejem a vodou u tebe je goot a vtehle zimě se ani moje B4 nějak nechce ohřát skače mi to od 75-85 podle vagu je pravnda že to zkoušim jen na krátke vzdalenosti jinak ot topi uplne v pohode

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od mara7518 »

KADEL píše:no mezi olejem a vodou budeš mít rozdil to je spravne když to budu brát podle corrada(tam mám oboje meření) tak pokud jedu normal tak voda 90 olej 106 pokud to dřu na dalnici 200 a víc tak voda 80 a olej:-( no 125 a víc.... jinak rozdil mezi olejem a vodou u tebe je goot a vtehle zimě se ani moje B4 nějak nechce ohřát skače mi to od 75-85 podle vagu je pravnda že to zkoušim jen na krátke vzdalenosti jinak ot topi uplne v pohode

TAKZE MYSLIS ZE TO BUDE V POHODE A ZE TO ZATIM RESIT NEMEM???JA FAKT ZE SEM TO NECHAVAL JEN VRCET A JEZDIL JEN PO OBCI,MUSIM VYDRZET,JESTLI BUDU MIT TYDNU AUTO PRIHLASENY TAK TO PORADNE PROJEDU A UVIDIM... :lol: :wink:

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od mara7518 »

JO A TA B4KY CO MAS NA FOTCE,TU SI KOUPIL MINULOU NEDELI ZE??TEDA ASPON MI TEN PRODAVAJICI RIKAL,ZE MI JI O PET MINUT NEKDO VYFOUKL... :lol:

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od KADEL »

mara7518 píše:JO A TA B4KY CO MAS NA FOTCE,TU SI KOUPIL MINULOU NEDELI ZE??TEDA ASPON MI TEN PRODAVAJICI RIKAL,ZE MI JI O PET MINUT NEKDO VYFOUKL... :lol:
jo to bude ona pokud si volal do Mostu:-)

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od KADEL »

a kdbych to nemyl já tak už tam za mnou stala rodinka a brala by jí

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od mara7518 »

zjistil sem ze je to asi budikem,normalne mi spina vetrak a vsechno funguje,ale ukazatel je nakej divnej..je tam neco co odchazi??bud jestli se to da spravit,nebo cela palubka??

Tommy_25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 12.01.2008 20:57

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od Tommy_25 »

mara7518 píše:zjistil sem ze je to asi budikem,normalne mi spina vetrak a vsechno funguje,ale ukazatel je nakej divnej..je tam neco co odchazi??bud jestli se to da spravit,nebo cela palubka??
Je to dost mozne, nekde se to tu uz take resilo, zkus kouknout po tematech - myslim ze to bylo nekde u tematu se spatnym ukazatelem paliva. Leva strana palubky je vetsinou slaba stranka. Nekdo to vyresil tim, ze si to na tom tistaku zezadu palubky nechel promerit ty cesty a pry tam jsou studenaky, musel by jsi to proletovat. Pak je velka sance, ze to bude chodit 100%. :)

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: tdi se neohreje

Příspěvek od vwCharlie »

když je dobrej olej a má dobré mazací vlastnosti,tak se rozdíl mezi teplotou vody a oleje moc neliší. Mě se drží pořád oboje kolem 90,když tomu prubnu,tak to jde ke 100,ale 125 a tak už je podle mě moc.

No a k té rafičce s teplotou,to bych taky rád věděl. Protože to je mi připadá taková bolest,že ten levej budík (teplota s palivoměrem) chodí buď mimo nebo vůbec. Čidla a plovák je OK. Tyto problémy mají aji T4ky. Jediné co jsem zjistil,tak pomohlo přehodit budíky,ale psalo se tu i o opravě,ale moc jsem z toho chytrej nebyl,byla to spíš taková teorie :)

Ale jestli ti propouští termostat a pomalu se to zahřívá,tak není co řešit.

Odpovědět

Zpět na „Motory“