B3 monotrinic nebo jetronic

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuta_tpc
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

B3 monotrinic nebo jetronic

Příspěvek od Kuta_tpc »

zdar jak poznam jestli mam monotronic nebo jetrinic mam passat variant 1,8i 66kw RP a jekej je mezi tim rozdil?

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Re: B3 monotrinic nebo jetronic

Příspěvek od GTi »

RP je monotronic....jeden vstrik. vice vstriku je jettronic.

pokud jsem napsal spatne....opravte mne :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: B3 monotrinic nebo jetronic

Příspěvek od Passta »

Tak já Tě s dovolením opravím. Obojí je jednobod, monojetronic je starší provedení. Dá se to poznat podle rozdělovače, monojetronic má baňku podtlakové regulace předstihu a podle cívky, monojetronic má klasickou válcovou s modulem zapalování u jednotky, monomotronic má cívku s modulem zapalování společně, vypadá jako hliníková kostka. Jinak vícebodový vstřikování jsou Digifant (2,0; 1,8G60), Motronic (VR6) a ještě mechanický K-Jetronic (1,8 16V) a KE-Motronic (2,0 16V) a to beru jen B3.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Re: B3 monotrinic nebo jetronic

Příspěvek od GTi »

hehe, tak jsem kecal.... :oops: :D
Obrázek

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Re: B3 monotrinic nebo jetronic

Příspěvek od martas01 »

Passta píše:Tak já Tě s dovolením opravím. Obojí je jednobod, monojetronic je starší provedení. Dá se to poznat podle rozdělovače, monojetronic má baňku podtlakové regulace předstihu a podle cívky, monojetronic má klasickou válcovou s modulem zapalování u jednotky, monomotronic má cívku s modulem zapalování společně, vypadá jako hliníková kostka. Jinak vícebodový vstřikování jsou Digifant (2,0; 1,8G60), Motronic (VR6) a ještě mechanický K-Jetronic (1,8 16V) a KE-Motronic (2,0 16V) a to beru jen B3.
todlecto je hroznej clovek, on ma vzdycky pravdu :lol: :wink: :999:
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Odpovědět

Zpět na „Motory“