Guma pod vstřikem...

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Guma pod vstřikem...

Příspěvek od s4wyer »

syncon píše:skvely tak z cerpadla mam radost :) o jeden problem min :) jeste tu klapku a bude ok a muzu na STK :))

a koukam ze k tobe to neni tak daleko bysme se nekdy mohly sejit a kouknout na auta mam uplne toho samyho passika :)) a jeste se zeptam za kolik stim jezdis ?


a nemate nahodou nekdo schema zapojeni elektriky ?
sejít se můžeme, to není vůbec žádnej problém, stačí se domluvit :)
teď přez zimu jezdím za 7,5 - 8 (jezdím pomalejc), v létě to bylo 8,5 - 9 (to jsem měl pašíka krátce a dost jsem mu zatápěl :lol: ) .... teď čekám zvýšení spotřeby, vlnovec na vejfuku pomalu, ale jistě, umírá ... jen co nebude tak nacpanej program, tak se dá vlnovec novej a je potřeba to trochu celé vyvařit
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
syncon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolin,Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Guma pod vstřikem...

Příspěvek od syncon »

s4wyer píše:
syncon píše:skvely tak z cerpadla mam radost :) o jeden problem min :) jeste tu klapku a bude ok a muzu na STK :))

a koukam ze k tobe to neni tak daleko bysme se nekdy mohly sejit a kouknout na auta mam uplne toho samyho passika :)) a jeste se zeptam za kolik stim jezdis ?


a nemate nahodou nekdo schema zapojeni elektriky ?
sejít se můžeme, to není vůbec žádnej problém, stačí se domluvit :)
teď přez zimu jezdím za 7,5 - 8 (jezdím pomalejc), v létě to bylo 8,5 - 9 (to jsem měl pašíka krátce a dost jsem mu zatápěl :lol: ) .... teď čekám zvýšení spotřeby, vlnovec na vejfuku pomalu, ale jistě, umírá ... jen co nebude tak nacpanej program, tak se dá vlnovec novej a je potřeba to trochu celé vyvařit

bysme mohly udelat sraz VW z okoly

Uživatelský avatar
syncon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolin,Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Guma pod vstřikem...

Příspěvek od syncon »

syncon píše:
s4wyer píše: sejít se můžeme, to není vůbec žádnej problém, stačí se domluvit :)
teď přez zimu jezdím za 7,5 - 8 (jezdím pomalejc), v létě to bylo 8,5 - 9 (to jsem měl pašíka krátce a dost jsem mu zatápěl :lol: ) .... teď čekám zvýšení spotřeby, vlnovec na vejfuku pomalu, ale jistě, umírá ... jen co nebude tak nacpanej program, tak se dá vlnovec novej a je potřeba to trochu celé vyvařit

nema nekdo schema zapojeni elektroinstalace pls na B3 2.0i ??

Odpovědět

Zpět na „Motory“