Vlnovec B3

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Vlnovec B3

Příspěvek od s4wyer »

musím vyměnit vlnovec na výfuku, ze strany od motoru je na trubku přivařenej, přišroubovanej je směrem ke katíku....abych to teda mohl oddělat a přivařit tam novej, tak musím oddělat celé to koleno co vede od motoru, a teď k jádru pudla - je k tomu šílenej přístup, drží to tuším 4 šrouby, odkud se tam dá nejlépe dostat? nemusím doufám povolovat poloosu
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlnovec B3

Příspěvek od s4wyer »

nikdo nic? 8O
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlnovec B3

Příspěvek od KASP »

Čoveče já sem to měnil ale dělal mi kamoš tak že nevím jak ale jedno je jistý jeto pakec.Protože ten přístup co je u sběrného potrubí je šílený.Nerad bych kecal ale semi zdá že povoloval i celé řízení aby tam udělal trochu místa na ten spoj.A dělal to ze spodu.Upřímnou soustrast.
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlnovec B3

Příspěvek od s4wyer »

KASP píše:Čoveče já sem to měnil ale dělal mi kamoš tak že nevím jak ale jedno je jistý jeto pakec.Protože ten přístup co je u sběrného potrubí je šílený.Nerad bych kecal ale semi zdá že povoloval i celé řízení aby tam udělal trochu místa na ten spoj.A dělal to ze spodu.Upřímnou soustrast.
achichouvej
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Odpovědět

Zpět na „Motory“