motor 1,6 74kw

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wondromir
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 30.11.2007 18:00
Bydliště: březiny city(děčín)
Kontaktovat uživatele:

motor 1,6 74kw

Příspěvek od Wondromir »

zdarek mam dotazek.mam b3 1,6 53kw a je to docela lenoch.chtel bych tam dát jinej motor.nejjednoduší možnost co vím je 1,8 66kw(RP),ale mohl bych za dobrý peníze koupit motor z golfa 3.je to 1,6 74kw.zajimalo by mě jestli to tam pujde dát v pohodě bez problemu nebo na mě čekaj nějaký záludnosti.

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 1,6 74kw

Příspěvek od Passta »

Ono se říká, že všechno jde, jenom malý děti ne, ty se musí vozit. Určitě ho nepřihlásíš jako oficiální přestavbu, protože se do B3 nemontoval. Pokud se už do toho pustíš, tak ho musíš mít komplet i s elektrikou a řídící jednotkou. Nevím jakou převodovku v GIII u tohoto motoru používali, ale předpokládám že se spojkovým ložiskem ve víku a lankovým ovládáním spojky. Takže budeš muset přehodit setrvačník se spojkou ze svýho motoru a použít svou převodovku. A určitě se najde ještě pár drobností, který se budou nějak lišit. No a další věc, pokud se už do toho pustíš a povede se ti to, budeš nucen udělat i upgrade brzd. Já jsem do svýho namontoval dvoulitra a proti 1,8 se brzdy liší jen tím že vpředu má chlazený kotouče, dozadu jsem kotouče dával už dřív, a nějak ty nechlazený už přestávají stíhat.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wondromir
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 30.11.2007 18:00
Bydliště: březiny city(děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 1,6 74kw

Příspěvek od Wondromir »

takže myslíš že mám jít do tý 1,8i 66kw?ta vypada uplně stejně jako to co tam mám ted.to by bylo jednoduší ne.

Odpovědět

Zpět na „Motory“