Starline

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
RadimK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nový jičín

Starline

Příspěvek od RadimK »

Zdravím, máte někdo zkušenosti s díly Starline?
Konkrétně spojka? Brat či nebrat?

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Starline

Příspěvek od Passta »

Když spojku, tak Sachs, Valeo nebo LuK. Osobně bych si na svý Starline nedal. Zatím jsem o tom neslyšel nic dobrýho.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Starline

Příspěvek od Hanni »

na starline radím nešetřit, o spojce zrovna nevím, ale měl sem jiný věci týhle značky, nechci říkat že totální nespokojenost, prostě to odpovídalo nízké ceně. radši jdi do něčeho kvalitnějšího jak psal Passta

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Starline

Příspěvek od Passta »

Btw. dělal jsem na svým spojku před měsícem, dával jsem Sachs z Corra G60 a sada mě vyšla na necelý 4t. A jak se dívám, máš stejnej motor jako já.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Maharadza
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1306
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Starline

Příspěvek od Maharadza »

Klidně si ho tam dej, když máš dost peněz na bezprostřední koupi další a další a další a.....chrrrrrrr 8)
Passat Variant B4 1,9 TDi 81Kw - MÉ DRUHÉ JÁ => http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=285" onclick="window.open(this.href);return false;

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: Starline

Příspěvek od anacixem »

No starline spojku bych už nedal,dával jsem jí do jednoho auta akope při rozjezdech,takže já říkám nebrat,radši Valeo apod.
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Starline

Příspěvek od Tomas1 »

Radim:na spojke nesetri das tam lespiu ako STARLINE a vydrzi podsatne viac...mal som jednu vec od starline ale chvala bohu nepasovala tak som ju predal konkretne zadne kotuce...presne tak ako pisu radsej SACHS a pod..ved predsa spojku nemenis kazdy den... :lol:

Uživatelský avatar
RadimK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nový jičín

Re: Starline

Příspěvek od RadimK »

ve svém autě mám taky sachs . Ale nevypíná mrcha. prodloužil jsem tyčku o 5mm ve válečku co šoupe ze spojkou je to lepší. pedál mi vypínal až dva cm od podlahy. bylo to tak zdupané od té doby co auto mám i po výměně spojky. :( spojkové válce jsou nové. To se asi soudruhům s NDR nepovedlo. :) Spojka má najeto 40tis. Samozřejmě to unáší hnací hřídel a řazení jde ztuha hlavně jednička a trojka. Nespíš asi hází axiálně lamela. Všiml jsem si že i po sešlápnutí spojky se dlouho dotáčí převodovka. Tož se ptám jestli ta Hvězdná linie vydrží aspoň 50 tis km. :roll:

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Starline

Příspěvek od KASP »

Starline nebrat , jedině osvědčené značky jak píšou chlapi výše ,
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
RadimK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nový jičín

Re: Starline

Příspěvek od RadimK »

A praktické zkušenosti?

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Starline

Příspěvek od Passta »

Těžko říct, jestli ti někdo napíše praktické zkušenosti. Podle toho, co se tady píše, tak to nikdo nepoužívá. :wink:
Například známý si koupil na Audi A4 sadu ramen, ne zrovna Starline, ale taky nějakej levnej shit, má to tam necelý dva měsíce a teď, že mu tam zas něco klepe. Ztratil jedno táhlo stabilizátoru, zůstaly tam jen gumy se šroubama a hliníkové C-čko je fuč. 8O Teď se bojí, aby mu takhle nevypadl nějakej čep.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Starline

Příspěvek od pino.t »

Passta píše:Těžko říct, jestli ti někdo napíše praktické zkušenosti. Podle toho, co se tady píše, tak to nikdo nepoužívá. :wink:
Například známý si koupil na Audi A4 sadu ramen, ne zrovna Starline, ale taky nějakej levnej shit, má to tam necelý dva měsíce a teď, že mu tam zas něco klepe. Ztratil jedno táhlo stabilizátoru, zůstaly tam jen gumy se šroubama a hliníkové C-čko je fuč. 8O Teď se bojí, aby mu takhle nevypadl nějakej čep.
A nevíš co to koupil za šmejd na tu A4? já sem teď dával na B5 taky komplet sadu ramen, tak bych taky nechtěl přijít třeba o cely kolo.
A starline u nás taky považujíza šmejd všichni, teda krom těch co dávají auto do bazaru a chtěj aby aspoň chvilku bylo OK.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Starline

Příspěvek od Tomas1 »

pino.t:tak ako vravis a nakeca ti co vsetko bolo menene a po mesiaci menis zase....

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Starline

Příspěvek od habik.b »

Sada ramen je zrovna taková věc na které bych osobně moc nešetřil. Co jsem slyšel a viděl z vlastní zkušenosti, tak ty levnější ramena typu starline známému vydrželi cca 50.000 km a od febi je měl na 100.000 km

Uživatelský avatar
RadimK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nový jičín

Re: Starline

Příspěvek od RadimK »

koupil jsem vzduchový filtr od starline , katastrofa byl málo průdušný dvakrát vetší hmotnost a tlustší papír auto na něj vůbec netáhlo.

Odpovědět

Zpět na „Motory“