Tankování

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Tankování

Příspěvek od s4wyer »

hoja,
poslední dobou mám velkej problém natankovat - pořád procvakávám pistoli, ať natočím nebo povytáhnu jakkoliv tak jí hnedka procvaknu, vzít i za blbý dvě kila mi trvá šíleně dlouho, mnou to není - nechával jsem jednou tankovat tátu a myslel jsem že z toho vyroste vzteky, a benzínkou taky ne - dělá to všude...takže neví někdo co s tím?
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Tankování

Příspěvek od s4wyer »

Jo ještě doplním že předtím to nedělalo
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tankování

Příspěvek od habik.b »

CO mi tak napadá, tak jestli nemáš ucpanou hadičku na výpary z nádrže. Muže se ti to tlakovat a do nádrže teče benzin pomalu proto vycvakne

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Tankování

Příspěvek od s4wyer »

čili odvzdušnění? něco takového jsem čekal...kde se k ní dostanu? nebo jak jí vyčistit?
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Tankování

Příspěvek od Hanni »

tak předevčírem si na tohle stěžovala matka (nemá VW), prej jí to taky teď taky furt vycvakává, dřív to nedělalo, tankuje u Benziny

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Tankování

Příspěvek od Tomas1 »

zda sa mi ze sa to da vycistit ale to asi musis dat celu privod k nadrzi dole...tu hadicu kam tankujes :D

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Tankování

Příspěvek od majkl1 »

Pokud platíš v Eurech tak je to normální. :twisted:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Tankování

Příspěvek od s4wyer »

Vyřešeno - samo od sebe to přestalo blbnout, včera jsem tankoval a normálně jsem bral pistoli naplno a neprocvakla ani jednou...nechápu to

akorát když jsem povoloval víčko nádrže tak bylo slyšet "tssssssssssssssss"
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tankování

Příspěvek od Bastard »

s4wyer píše:Vyřešeno - samo od sebe to přestalo blbnout, včera jsem tankoval a normálně jsem bral pistoli naplno a neprocvakla ani jednou...nechápu to

akorát když jsem povoloval víčko nádrže tak bylo slyšet "tssssssssssssssss"
To vypadá, jako ucpaný odvzdušnění nádrže. Pak když tankuješ, tak vzduch, kterej uniká z nádrže se dere pryč tankovací dírou a může tlačit palivo do nějakýho senzoru v té pistoli a ta vypne... Teda jestli ta pistole tak funguje :mrgreen:

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Tankování

Příspěvek od s4wyer »

Bastard píše:
s4wyer píše:Vyřešeno - samo od sebe to přestalo blbnout, včera jsem tankoval a normálně jsem bral pistoli naplno a neprocvakla ani jednou...nechápu to

akorát když jsem povoloval víčko nádrže tak bylo slyšet "tssssssssssssssss"
To vypadá, jako ucpaný odvzdušnění nádrže. Pak když tankuješ, tak vzduch, kterej uniká z nádrže se dere pryč tankovací dírou a může tlačit palivo do nějakýho senzoru v té pistoli a ta vypne... Teda jestli ta pistole tak funguje :mrgreen:
j něco podobnýho jsem myslel, ale jak říkám, zatím to funguje

jinak k tomu tsss - vzpomněl jsem si že když jsme měli felicii tak ta to udělala taky, ale přisuzoval jsem to tomu, že se jezdilo na plyn a tudíž se nádrž otvírala jednou za 2 měsíce aby se tam natankovalo pár litříků benzínu pouze na startování
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Odpovědět

Zpět na „Motory“