Klape, nejede dopředu

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Klape, nejede dopředu

Příspěvek od gregi »

Zlaté české ručičky , teď už jen lepidlo na okna a bude opravené i uložení vstřikovače a hurá na cesty :P :P
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Klape, nejede dopředu

Příspěvek od s4wyer »

neee to radši ne, mám hrachy co ten siláč vydrží po týhle opravě, ten gumokov už radši koupím :mrgreen:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Klape, nejede dopředu

Příspěvek od s4wyer »

so...nejde mi ted doma net, takze nebyla moznost podat report - auto spraveno a uz jsem najel 300km od opravy a cajk, akorat je trochu problem s volnobehem, obcas (nedela to vzdy) kdyz stojim a necham to vrcet na volnobeh tak otacky padaji z 1000 na 900, jakmile spadnou na 900 tak se motor jakoby "zastavi" a za necelou vterinku se zase rozjede a otacky jsou 1000-1500

to zastaveni se velice blbe popisuje, ale predstavte si ze nepretrzite mluvite a pak se potrebujete na malinkou vterinku nadechnout tak prestanete mluvit nez popadnete dech....zhruba tak bych to popsal :mrgreen:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Klape, nejede dopředu

Příspěvek od s4wyer »

nikdo neví co s nepravidelností chodu motoru? :| co čerpadlo?
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Odpovědět

Zpět na „Motory“