Vstřikovací jednotka na B4

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Tomy [CZ]
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.08.2008 15:50
Bydliště: Pilsner Urquell City

Vstřikovací jednotka na B4

Příspěvek od Tomy [CZ] »

Ahoj vespolek,
tak jsem dalším spokojeným vlastníkem B4, ale hned na začátek mi připravil nějaké komplikace. Po nastartování nechce držet stejné otáčky a jakmile padnou na nejakých 800, tak přidá skoro ke 2000. Pak otáčky klesnou a jakmile se dostanou zase k 800 tak přidá. Pořád dokola, na křižovatce jsem s tím vypadal jako největší závodník. Teda až na ten start přískokem vpřed na zelenou :)

No dojel jsem s tím do servisu a tam mi řekli, že se nehlásí nějaká klapka v jednotce vstřikování. Tak jsem scháněl novou (celou jednotku vstřikování), teda jinou a sehnal. Ale nevím, jestli správnou. Mám benzín 1.8/66kW ale sehnal jsem z 1.8/55kW, může mi prosím někdo poradit, jestli bude fungovat, nebo mám shánět dál?

Díky předem za radu.

Uživatelský avatar
abcd
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vstřikovací jednotka na B4

Příspěvek od abcd »

co je to za jednotku, digifant?

Tomy [CZ]
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.08.2008 15:50
Bydliště: Pilsner Urquell City

Re: Vstřikovací jednotka na B4

Příspěvek od Tomy [CZ] »

abcd píše:co je to za jednotku, digifant?
Hm, tak to netuším a protože je auto v servisu, tak se ani nemůžu podívat. Teda pokud bych to vůbec poznal.

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstřikovací jednotka na B4

Příspěvek od s4wyer »

vstřikování budeš mít nejpravděpodobněji bosch monomotronic - je to jednobod, mám naprosto to samé vstřikování a tentýž problém :mrgreen: už mě to nebaví ani řešit, naštěstí to nedělá pořád

jinak já tipuju, že to bude něco s krokovým motorkem co ovládá klapku na volnoběh (jmenuje se to nastavovač volnoběhu a origo stojí kolem 4,5tkč)
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstřikovací jednotka na B4

Příspěvek od s4wyer »

vypadá tvůj motor/vstřikování takhle???
Přílohy
CAM_0454.JPG
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstřikovací jednotka na B4

Příspěvek od KASP »

Motor s Digifantem je 4bod a vypadá takhle
Přílohy
PB 82Kw
PB 82Kw
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Uživatelský avatar
abcd
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vstřikovací jednotka na B4

Příspěvek od abcd »

Já jen že se mi doma válí jednotka digifant II. Ale nevim z čeho je, tušim že z nějaké audi 100.

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstřikovací jednotka na B4

Příspěvek od s4wyer »

KASP píše:Motor s Digifantem je 4bod a vypadá takhle
on psal že má 1.8 66kW což spíš vypadá na monomotronic nebo kjetronic
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstřikovací jednotka na B4

Příspěvek od KASP »

Jasně ,já jen chtěl ukázat jak ten motor co má Digifant vypadá,jinak je pravda to co píšeš.
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Tomy [CZ]
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.08.2008 15:50
Bydliště: Pilsner Urquell City

Re: Vstřikovací jednotka na B4

Příspěvek od Tomy [CZ] »

Tak v aute je jednobod, jeste zjistim jestli monomotronic nebo kjetronic...
s4wyer píše:jinak já tipuju, že to bude něco s krokovým motorkem co ovládá klapku na volnoběh (jmenuje se to nastavovač volnoběhu a origo stojí kolem 4,5tkč)
Tak je to presne tak jak rikas, takze shanim ten moturek do toho. Nemate ho nahodou nekdo doma at ho nemusim kupovat fungl?

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstřikovací jednotka na B4

Příspěvek od s4wyer »

Tomy [CZ] píše:Tak v aute je jednobod, jeste zjistim jestli monomotronic nebo kjetronic...
s4wyer píše:jinak já tipuju, že to bude něco s krokovým motorkem co ovládá klapku na volnoběh (jmenuje se to nastavovač volnoběhu a origo stojí kolem 4,5tkč)
Tak je to presne tak jak rikas, takze shanim ten moturek do toho. Nemate ho nahodou nekdo doma at ho nemusim kupovat fungl?
MonoJetronic poznáš podle takovýho "talířku" z boku na rozdělovači (podtlaková regulace předstihu) ke kterému vede hadička. Pokud tam neni, tak je to MonoMotronic.
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Odpovědět

Zpět na „Motory“