katalytátor

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
michal30
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 19.05.2008 15:09

katalytátor

Příspěvek od michal30 »

čau.odjížděl jsem do francie na dovču a ještě v čr mi klesl výkon natolik že jsem zajel do posledního servisu v rozvadově.měl jsem spečenej a ucpanej katalyzátor.tak ho chlápek vysekal ven a nasadil zpět část výfuku. docela pěkně se mi zvedl výkon (190km to jelo vpohodě) má to takovej plechovej zvuk .emise mám čerstvé,tak neřeším. nevíte co mi to udělá se spotřebou ? ? a nemůže to nějak posrat motor? b4 1,6 74kw

michal30
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 19.05.2008 15:09

Re: katalytátor

Příspěvek od michal30 »

překlep .myslel jsem samozdřejmě katalyzátor

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: katalytátor

Příspěvek od lister »

tos byl ve francii a zpět a nevíš co ti to udělalo se spotřebou ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: katalytátor

Příspěvek od Tomášek »

lister píše:tos byl ve francii a zpět a nevíš co ti to udělalo se spotřebou ?
podle me bez katu urcite dolu nesla..

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: katalytátor

Příspěvek od s4wyer »

Tomášek píše:
lister píše:tos byl ve francii a zpět a nevíš co ti to udělalo se spotřebou ?
podle me bez katu urcite dolu nesla..
já sice kat mám, ale je totálně prázdnej a jezdím v cajku do 8 litrů a to nejsem brzda...spotřeba nižší jak v TP...dle mě tolik kat neudělá
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

michal30
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 19.05.2008 15:09

Re: katalytátor

Příspěvek od michal30 »

moc spotřebu neřeším.liju kapaliny dle potřeby.dříve neměřeno,nemám s čím porovnávat.mechanik ,který mi ten kat. vyndával,tvrdil,že u své nové felicie,zaplakal ,že nejede, a hned vyklepal katalyzátor v naději ,že se mu zvýší výkon ...... khledal jsem na kolik mě příjde nový ------http://www.e-cat.cz/c-1297_106987_20048 ... atory.html ------- a je to pálka 8300kč .

michal30
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 19.05.2008 15:09

Re: katalytátor

Příspěvek od michal30 »

tak jsem měřil spotřebu .50% město,50% mimo a je to 8,2l na 100km...

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: katalytátor

Příspěvek od vlado742 »

Ja ho tiez mam, ale kamarad ho vyhodil , a auto je trochu hlucnejsie ako predtym, ale vkonovo- trochu lepsie ide ale iba malinko, a kvoli tomu by som svoj urcite nevyhodil.
:arrow: A vyhodit tolke prachy za novy , eee tak to radsej nech chodi bez neho.
:arrow: A ked ti chyba tak zozen z ineho auta, vyjde ta tolacnejsie urcite

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: katalytátor

Příspěvek od vlado742 »

s4wyer píše:
Tomášek píše: podle me bez katu urcite dolu nesla..
já sice kat mám, ale je totálně prázdnej a jezdím v cajku do 8 litrů a to nejsem brzda...spotřeba nižší jak v TP...dle mě tolik kat neudělá
Sojere, ale ty nemas auto ale lietadlo zabudol si :mrgreen: zabudol si :lol: :?:

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: katalytátor

Příspěvek od s4wyer »

vlado742 píše:
s4wyer píše: já sice kat mám, ale je totálně prázdnej a jezdím v cajku do 8 litrů a to nejsem brzda...spotřeba nižší jak v TP...dle mě tolik kat neudělá
Sojere, ale ty nemas auto ale lietadlo zabudol si :mrgreen: zabudol si :lol: :?:
zabudol som :lol:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: katalytátor

Příspěvek od vlado742 »

s4wyer píše:
vlado742 píše: Sojere, ale ty nemas auto ale lietadlo zabudol si :mrgreen: zabudol si :lol: :?:
zabudol som :lol:
Newa, ja som tu od toho aby som ti to pripomina :D

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: katalytátor

Příspěvek od gregi »

michal30 píše:moc spotřebu neřeším.liju kapaliny dle potřeby.dříve neměřeno,nemám s čím porovnávat.mechanik ,který mi ten kat. vyndával,tvrdil,že u své nové felicie,zaplakal ,že nejede, a hned vyklepal katalyzátor v naději ,že se mu zvýší výkon ...... khledal jsem na kolik mě příjde nový ------http://www.e-cat.cz/c-1297_106987_20048 ... atory.html ------- a je to pálka 8300kč .


Vyhodit za katalyzátor takové peníze ? Svářečka , internet a máš katalyzátorů tři p***le a trošku víc . Vžřdyť jenom na www.e-tuning.cz dostaneš koupit sportovní katalyzátor za méně než polovinu . Lepší průchodnost , zachování emisí a jsi v klidu , jediné co budeš muset udělat je to , že starý vyřízněš z trubky a navaříš jiný . Pokud nechceš sportovní , tak třeba Bosal dělá "univerzální" katalyzátory . Podle tvaru a obsahu motoru si koupíš katalyzátor a pak už je postup shodný , jako u sportovního : kukla , brýle , flexa , CO-čko a jezdíš zase v klidu dál :wink:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: katalytátor

Příspěvek od Tazmánský Čert »

Vyhodit za katalyzátor takové peníze ? Svářečka , internet a máš katalyzátorů tři p***le a trošku víc . Vžřdyť jenom na http://www.e-tuning.cz dostaneš koupit sportovní katalyzátor za méně než polovinu . Lepší průchodnost , zachování emisí a jsi v klidu , jediné co budeš muset udělat je to , že starý vyřízněš z trubky a navaříš jiný . Pokud nechceš sportovní , tak třeba Bosal dělá "univerzální" katalyzátory . Podle tvaru a obsahu motoru si koupíš katalyzátor a pak už je postup shodný , jako u sportovního : kukla , brýle , flexa , CO-čko a jezdíš zase v klidu dál :wink:[/quote]



hezky napsáno ale je to tak ete že mám dědu co tohel zvládá kdžy si newm sám rady ale tyhel veci jako svaářečka , flexa a domácí výroba je nejelpší!!!

Odpovědět

Zpět na „Motory“