Málo otáček

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Málo otáček

Příspěvek od Haluzák »

Čau lidi, mám na vás takovej dotaz ohledně převodovky na pašíka b4. Chtě bych se zeptat jestli u Tdi 66kw není nahodou delší převodovka mám Tdi 81kw a při 205 km/h mám otáčky na začátku červenyho pole, tak jsem přemejšlel dát tam nějakou co má delší kvalty. 6-ti kvalt asi na b4 neni co? :?:

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Málo otáček

Příspěvek od s4wyer »

Haluzák píše:Čau lidi, mám na vás takovej dotaz ohledně převodovky na pašíka b4. Chtě bych se zeptat jestli u Tdi 66kw není nahodou delší převodovka mám Tdi 81kw a při 205 km/h mám otáčky na začátku červenyho pole, tak jsem přemejšlel dát tam nějakou co má delší kvalty. 6-ti kvalt asi na b4 neni co? :?:
horší by to bylo na konci červenýho pole
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: Málo otáček

Příspěvek od Haluzák »

To naštěstí ne, ale motor by měl na víc, akorát převodovce se už nechce :?

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Málo otáček

Příspěvek od Bastard »

Podívej se do kufru na štítek výrobce, je tam kód motoru a kód převodovky. Já mám například kód převodovky CYP a pak si to porovnej tady : http://www.doppel-wobber.de/wbb2/Inform ... riebe.html

PS: 6kvalt se tam opravdu nedával...

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: Málo otáček

Příspěvek od Haluzák »

O.k. Hodim tam oko, s tím 6-ti kvaltem sem myslel jestli by tam nešel třeba z golfiku 3 vr6 combi, tam se dávali 6ti kvalt, tak právě nevim jestli bych ji tam dostal? :?:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Málo otáček

Příspěvek od Bastard »

Haluzák píše:O.k. Hodim tam oko, s tím 6-ti kvaltem sem myslel jestli by tam nešel třeba z golfiku 3 vr6 combi, tam se dávali 6ti kvalt, tak právě nevim jestli bych ji tam dostal? :?:
A toho jsi viděl kde? 8O :lol: VR6 se Variant nikdy nedělal... A 6kvalty byly až od Golfů 4.generace :wink:

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Málo otáček

Příspěvek od Tazmánský Čert »

mno jako já ji mám dloouhou tu převodovku a jako jak bylo řečeno ten motor má na víc ale jako ty převodovce s enechce to ej pravda!!!ale jako možná bych tam dal tu převodoku co tam má být možná by to bylo o ničme jinym ale to je možná blbost tak jako jenom mě to napadlo

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: Málo otáček

Příspěvek od Haluzák »

Známej mel trojku golfa combi a mel tam 6-ti kvalt. Taky sem na to čuměl. :roll:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Málo otáček

Příspěvek od Bastard »

Haluzák píše:Známej mel trojku golfa combi a mel tam 6-ti kvalt. Taky sem na to čuměl. :roll:
Tak to měl nějakou překopávku... Určitě by šel překopat i ten Passat, ale nevím, z čeho vzít převodovku... Napadá mě Fabia RS a nebo nějakej 130koňovej Golf 4, ale jestli bude vůbec něco pasovat ví čert... Navíc bych se bál, že ty převodovky budou zase až moc dlouhý... :?

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: Málo otáček

Příspěvek od Haluzák »

To byl jenom takovej nápad, ale ta převodovka na ten vykon nestačí :cry: Musím něco vymyslet, na jaře tam chci dávat silnější vstřiky a nevim jak mám zvýšit maximálku. Znamej má toledo tdi 66kw a převodovku má docela o dost delší. Tak snad z toleda by tam šla, ale původně jsem měl v plánu naoperovat tam 6-ti kvalt :)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Málo otáček

Příspěvek od Bastard »

Tak můžeš to zkusit, tam narvat ne 6kvalt a pak mi můžeš poreferovat, jak to šlo, kolik to stálo a co bylo všechno potřeba udělat :mrgreen: To byla první věc, která mě napadla, když sem s tím autem jel poprvé po dálnici - jak tam napáchat 6kvalt :lol:

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Málo otáček

Příspěvek od s4wyer »

Bastard píše:Tak můžeš to zkusit, tam narvat ne 6kvalt a pak mi můžeš poreferovat, jak to šlo, kolik to stálo a co bylo všechno potřeba udělat :mrgreen: To byla první věc, která mě napadla, když sem s tím autem jel poprvé po dálnici - jak tam napáchat 6kvalt :lol:
to by šlo, někdo zabaví večerníčka a trošku mu kuchneme to jeho toledo :mrgreen:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: Málo otáček

Příspěvek od Haluzák »

No a nebo tak:D Ale ta 6tka by tomu slušela :mrgreen: Taky tam mohli soudruzi vymyslet trochu delší kvalty :?

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Málo otáček

Příspěvek od s4wyer »

Haluzák píše:No a nebo tak:D Ale ta 6tka by tomu slušela :mrgreen: Taky tam mohli soudruzi vymyslet trochu delší kvalty :?
já sice nevím jaká byla maximální povolená rychlost v 90.tých letech, ale tenkrát projektanti asi těžko uvažovali nad tím že kolem roku 2010 budou jejich výtvory lítal rychlostí 200kmh a bude jim to málo....v tý době si myslím že to bylo zbytečný
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
Haluzák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 23.03.2008 22:14
Bydliště: Ustí nad Labem, Hostovice

Re: Málo otáček

Příspěvek od Haluzák »

Tak mě tak napadá, kde mohli soudruzi z NDR udělat chybu :D Nevíš náhodou jestli by tam šla ta př. z toho toleda? Podle oka se to zdá bejt stejný, ale težko říct? :?:

Odpovědět

Zpět na „Motory“