Uchlastaná 18 66kW

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
AMSTAFF
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 13.12.2008 07:58
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Uchlastaná 18 66kW

Příspěvek od AMSTAFF »

Kámo to je divný tchán ho má taky a jezdí kolem 7 litrů prahu normálka...fakt nekecám.

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Uchlastaná 18 66kW

Příspěvek od selkie »

mozna to bude kvuli zime, ze mi furt bombi NT...je teda fakt, ze na spotrebu nejezdim...nevim, me tech 9,5 prislo adekvatnich na to, ze to ma dve tuny a sest hrnku...
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Uchlastaná 18 66kW

Příspěvek od KADEL »

hele poud ti to hulí zkus se podívat(zahejbat)z karburátorem mezi sáním a karburatorem je gumove tesnění to hodně rádo praská když zabereš uvidíš jestli je praskle nebo ne a pokud ano tak vyměnit stojí cca400kč a spotřeba(pokud nejezdíš jak vocas)pujde dolu a pak ješte ta lamda ale tu si musíš nechat změřit a pokud jezdíš tak to neřeš a tankuj nebo si kup TDi a dej tam vstriky a chip a pak to bude jezdit jinak udržuj 50/90 a uvidíš že to pujd dolu:-)

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Uchlastaná 18 66kW

Příspěvek od s4wyer »

KADEL píše:hele poud ti to hulí zkus se podívat(zahejbat)z karburátorem mezi sáním a karburatorem je gumove tesnění to hodně rádo praská když zabereš uvidíš jestli je praskle nebo ne a pokud ano tak vyměnit stojí cca400kč a spotřeba(pokud nejezdíš jak vocas)pujde dolu a pak ješte ta lamda ale tu si musíš nechat změřit a pokud jezdíš tak to neřeš a tankuj nebo si kup TDi a dej tam vstriky a chip a pak to bude jezdit jinak udržuj 50/90 a uvidíš že to pujd dolu:-)
tohle je stříkačka, ne karbec
ale jinak máš pravdu že to praská, když s tím zahejbeš za chodu motoru tak pokud se změní chod (přisaje to vzduch, jeli to prasklé) tak máš jasno

někde dohledám fotky, já to měnil v létě, bo mi rupnul přední silentblok a jak se motor zvedl tak se utrhlo vstřikování o přepážku mezi kabinou a mot. prostorem
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Uchlastaná 18 66kW

Příspěvek od s4wyer »

tohle je jediná co jsem našel
Přílohy
Obraz_004.jpg
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
AMSTAFF
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 13.12.2008 07:58
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Uchlastaná 18 66kW

Příspěvek od AMSTAFF »

Díky za rady ,zkusím to oběhnout a zkontrolovat.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Uchlastaná 18 66kW

Příspěvek od KADEL »

tohle je stříkačka, ne karbec
ale jinak máš pravdu že to praská, když s tím zahejbeš za chodu motoru tak pokud se změní chod (přisaje to vzduch, jeli to prasklé) tak máš jasno

někde dohledám fotky, já to měnil v létě, bo mi rupnul přední silentblok a jak se motor zvedl tak se utrhlo vstřikování o přepážku mezi kabinou a mot. prostorem[/quote]


nj momostřik.-) vylepšenej karbec :lol: :lol:

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Uchlastaná 18 66kW

Příspěvek od s4wyer »

KADEL píše:nj momostřik.-) vylepšenej karbec :lol: :lol:
no prosim :-D to je lepší :-D
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Odpovědět

Zpět na „Motory“