Namiesto automatu manual

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

chester.mino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.11.2008 16:06
Bydliště: Sereď(horalky+deluxe),SVK

Namiesto automatu manual

Příspěvek od chester.mino »

zdrastvujte sudruzi :D Mam takuto otazocku. Rozmyslam ze kupim passatika B4 VR6. Je to vazne jedinecny kusok. Zachovaly aky som este nikdy nevidel vybava vo full a najazdenych nevela kilakov. a to vsetko za rozumnu cenu...samozrejme dovoz:) Ma to ale hacik. Je to automat a chcel by som sa informovat co vsetko by obnasalo vymenu automatu za manual a pripadne kolko by stali jednotlive veci a kde vsade by sa to dalo zohnat:) dikes
Naposledy upravil(a) chester.mino dne 27.12.2008 11:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Namiesto automatu matual

Příspěvek od Passta »

Tak určitě převodovku s držákem na silentblok, kulisu řazení+lana, pedálovku z manualu, hlavní a pracovní spojkový váleček s vedením, setrvačník+spojku a myslím i poloosy(ale to si nejsem jistej jestli nejsou stejný). Možná jsem ještě na něco zapoměl. Asi tak.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Namiesto automatu matual

Příspěvek od Bastard »

Podle mě to je velká škoda, překopávat to, obzvlášť, když je ten automat funkční... Ale to je jen můj názor...

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Namiesto automatu matual

Příspěvek od gregi »

Passta píše:Tak určitě převodovku s držákem na silentblok, kulisu řazení+lana, pedálovku z manualu, hlavní a pracovní spojkový váleček s vedením, setrvačník+spojku a myslím i poloosy(ale to si nejsem jistej jestli nejsou stejný). Možná jsem ještě na něco zapoměl. Asi tak.

Šikovného elektrikáře , nebo kabelové svazky z manuálu , mohl by si se divit , že Ti to nestartuje , neboť nebudeš mít zařezené "P" na kulise ovládání automatické převodovky . V kufru se nepočítá :mrgreen: Nvím jak je to s řídící jednotkou motoru , aby k sobě nechtěla přiřazenou řídící jednotku převodovky :?:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Namiesto automatu matual

Příspěvek od bartpt »

chvilku pojezdíš s automatem,neučíš se s tím a nebudeš chtít jinak... :lol: dokud to bude fungovat,tak to tam nech.Moooc práce jak už je napsáno..

chester.mino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.11.2008 16:06
Bydliště: Sereď(horalky+deluxe),SVK

Re: Namiesto automatu matual

Příspěvek od chester.mino »

Ono to neva ze by to bolo moc prace, ja by som len potreboval vediet presne vsetky veci ktore by sa na tom museli poprerabat. Za to auto dam v prepocte 60tis Skk. A keby ze ma to aj s prerabkou stoji 100 tak sa mi to stale oplati bo take auto v takom stave tu nekupim.
Inak mozno by bolo lepsie ten motor odtial komplet vyrvat von a hodit tam nejaky dvojliter bo ta verunka predsa papa troska dost a s tym automatom myslim ze este viac. Ale zasa papiere:( kua to je dilema

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Namiesto automatu manual

Příspěvek od Bastard »

Jéééééžíš... Jedna kardinální vražda za druhou, nejdřív kuchnout "vzácnou" převodovku a potom ještě kuchnout "vzácnej" motor.... Že se nestydíš :oops: :twisted: :twisted: :twisted:

Mi neříkej, že to je tak skvostnej kauf, že se ti to vyplatí překopávat. Já, kdybych měl ty prachy, co máš, tak bych to za 60koupil a zbylejch 40, co jsi ochoten vyhodit za přestavbu bych investoval do benzínu :mrgreen: A nebo za 60 koupil, převezl a za 80 prodal třeba :mrgreen:

Ale jinak si s tím autem dělej co chceš, nedej na mě :158:

chester.mino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.11.2008 16:06
Bydliště: Sereď(horalky+deluxe),SVK

Re: Namiesto automatu manual

Příspěvek od chester.mino »

A niekto to za 80 odomna kupi 20 da do prestavby a za 130 ho preda.....Proste kebyze mi ide o biznis tak budis ale ide mi to to auto :wink: :wink:

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Namiesto automatu manual

Příspěvek od s4wyer »

říkáš že ti jde o auto ale chceš kuchnout jak verunu tak automat :roll: to si trochu protiřečíš bratře...radši kup nějakou 1.8čku a do toho si narvi ten opěvovaný dvoulitr
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
kiselina
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 19.12.2008 01:49
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Namiesto automatu manual

Příspěvek od kiselina »

to jsi mel stesti narazit na verunu s automatem shanel jsem ji pul roku a pak jsem se smiril s manualem syncro, abych ti rekl pravdu hned bych s tebou menil. ale jek uz kluci rekli nenic tak vzacnej kus to se jen tak nenajde. A navrh by jsi nejspis musel koupit jeste jednu barunu s 2,0 a prehazovat a prehazovat. Muj nazor je to nechat tak jak to je. A co je pro tebe vysi spotreba, ja jsem v tom zhruba v prumeru za 11-13 l.
TAXI VW Passat B4 1,9 Td
Spěšná zasilková služba, i do zahraničí, 10kč jetý Km

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Namiesto automatu manual

Příspěvek od gregi »

Omluvám se , ale přidám se k "bratrstvu" . Kupovat auto s tím , že ho hned budu celé předělávat :?: Vždyť když se nad tím zamyslíš , tak budeš kupovat pouze karoserii a to se Ti za 60.000 vyplatí :?: :?: :?: :?: Pokud to má VR6 , tak předpokládám , že to bude s palubním počítačem , dodáš tam 2.0 a už jsi bez něj ( omluva , bude Ti pracovat vnější teplota a ujetá dráha , spotřeba bude k ničemu ) . A takhle by se hledalo dále a dále .
Co chtít víc , než VR6 , jestli je taková "voňavka" jak píšeš , tak je to jenom ježdění bez starostí a Ty si je chceš takhle přidělávat . Vyšší spotřeba při automatu :?: :?: Pokud s tím budeš jezdit jako člověk a ne jako "cvok" , tak tam moc velký rozdíl nebude a když si propočteš vložené finance za přestavbu a propočítal by jsi i vložený čas , tak nemáš šanci tyto finance vyjezdit při "vyšší" spotřebě do konce !životnosti auta" . Nevím jak je to s cenama paliva u Vás , ale při průmerně vyšší spotřebě o 1 litr ( myslím že rozdíl bude nižší ) při cenně třeba 25,- Kč si propočti kolik kilometeů ujedeš , když usetříš plánovaných 40.000 korun na přestavbu .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

chester.mino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.11.2008 16:06
Bydliště: Sereď(horalky+deluxe),SVK

Re: Namiesto automatu manual

Příspěvek od chester.mino »

Musim s vami vsetkymi suhlasit..prestavba je blbost ale predsa manual je manual....Mne sa toz nelubi ked nekto nieco robi zamna....a neni nic lepsie jak mat pevne v rukach svoju schalterpaku:D

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Namiesto automatu manual

Příspěvek od Bastard »

na to je jednoduchá rada... Počkej si na jinou voňavku s manuálem... Však ona se nějaká najde...

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Namiesto automatu manual

Příspěvek od s4wyer »

zrovna nedávno jsem tu inzeroval B4ku s verunou v manuálu, veruna byla sice mrtvá (prošla ven ojnice, aspoň dle prodejce) ale jinak to byla voňavka, šla k pikáčovi za 12ct kapříků
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

chester.mino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.11.2008 16:06
Bydliště: Sereď(horalky+deluxe),SVK

Re: Namiesto automatu manual

Příspěvek od chester.mino »

no velka skoda ze nesla kumne....sak sa presvecte samy ci by sa to oplatilo abo ne... http://www.autoscout24.ch/AS24Web/Detai ... ge=1&row=1

A ked ju volakto kupi za mna tak nech sa mi aspon pride ukazat:D

Odpovědět

Zpět na „Motory“