Teplota VR6

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Teplota VR6

Příspěvek od habik.b »

Nevíte někdo na kolik by se měla ohřívat VR6? Mě se ohřeje na 70-75st., což mi přijde celkem málo

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Teplota VR6

Příspěvek od Bastard »

90°C tak, jako každe jiné auto. Pokud se ti neohřeje, tak nejspíš termostat, ale ještě může být jenom vadný čidlo teploty. Když to připojíš na VAG a bude tam teplota 90°C a na budíkách 70°C, tak je chyba v tom čidle.

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Teplota VR6

Příspěvek od gregi »

Ještě můžeš zkusit jezdit bez topení , třeba se motor ohřeje , pak by bylo vše v pořádku :mrgreen: :mrgreen:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Teplota VR6

Příspěvek od habik.b »

Na 90 se mi ohřeje když delší dobu stojím nastartovanej, spíš to bude termostatem, ale abych jej právě nekupoval zbytečně. Na víc se mi neohřeje ani když mu šlapu. No uvidíme

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Teplota VR6

Příspěvek od gregi »

habik.b píše:Na 90 se mi ohřeje když delší dobu stojím nastartovanej, spíš to bude termostatem, ale abych jej právě nekupoval zbytečně. Na víc se mi neohřeje ani když mu šlapu. No uvidíme
To bude termostat , to buď klidný :mrgreen:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Teplota VR6

Příspěvek od Bastard »

Jasnej termostat... Navíc stojí 3 stovky, tak nevím, proč šetřit :mrgreen:

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Teplota VR6

Příspěvek od Tomas1 »

a mate to na 90 stupnov aj pocas jazdy napr.ja ak idem po meste tak motor mi schladne na 70...ak bezi na mieste tak pohodka na 90.?

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Teplota VR6

Příspěvek od gregi »

Nemám VeRunku , ale teplotu 85°C - 90°C . Samozřejmě se zapnutým topením . V letě je to lepší , ale to nebudeme řešit teď , to se netopí :mrgreen:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Teplota VR6

Příspěvek od habik.b »

Tak teplotu mám vyřešenou (bylo to čidlem). Teď mám ale jinou starost, hned po nastartování se mi rozběhnou obě sahary a točí se pořád + motor mi poškubává, nenapadá něco někoho?Dík

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Teplota VR6

Příspěvek od s4wyer »

habik.b píše:Tak teplotu mám vyřešenou (bylo to čidlem). Teď mám ale jinou starost, hned po nastartování se mi rozběhnou obě sahary a točí se pořád + motor mi poškubává, nenapadá něco někoho?Dík
jestli nemáš špatné čidlo...já tenkrát měl taky problémy s teplotou jako ty, tak jsem laboroval s čidlem, koupil jsem daný typ pro můj typ motoru...dal jsem ho tam a za pár okamžiků byla teplota na 115°C a motor byl studený

pokud máš čidlo co ti udává vyšší teplotu motoru než ve skutečnosti je, tak to asi zmate řídící jednotku a ta podle mě upraví dávkování paliva tak že by to mohlo cukat + by to eventuelně mohlo spouštět sahary...ale je to čistě úvaha
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Odpovědět

Zpět na „Motory“