Passat B3 VR6 rada nad zlato

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
Maharadza
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1306
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B3 VR6 rada nad zlato

Příspěvek od Maharadza »

LE14 píše:
kiselina píše:kolik to ma najeto, ale skontroluj si stitky s tachometrem aby nebyl stazenej. A co se tyka veruny ja bych do ni sel, sam ji mam a jsem spokojenej a jezdim kazdy den mam najeto 240000km a to ji mam na taxiku a ze by nekdo delal generalku se mi moc nezda. Hlavni je si hlidat olej, napinak na rozvody jestli neboucha, svicky a kebely. A hodne lidi ti rekne ze pokud se o ten motor staras tak ti vydrzi vecnost alebo ze je nesmrtelnej. Proto ho pouzivaji i koncerny VW
Ma najeto podle tach 228t, ale presne nevim kouknu zejtra .Jsou tam novy kabely tesla.Jen by me zajimalo jako tam mam dat olej,kdyz nevim jakej tam byl. 10W40 a značku ?
Před časem jsem mluvil s odborníkem a ten mi tvrdil, že u Castrolu platím jen za značku, a nabídl mi nějakej olej s přísadem nějakýho grafitu cca 700Kč nevím ted za kolik litru
Už se nemůžu dočkat fotek :P
Jinak ber Castrol!!! Já tam měl předtím Mogul a ten můj chrochták byl hlučný jako blázen po Castrolu se stišil tak o 50% Manželka dřív vždycky poznala jak jsem přijížděl, ale teď už má smůlu :wink:

Přeji spousty bezstarostných kilometrů :999:
Passat Variant B4 1,9 TDi 81Kw - MÉ DRUHÉ JÁ => http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=285" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory“