Výfukové potrubí B3 1.6TD

Nafta a benzín - opravy, úpravy, servis,

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okolí Plzně

Výfukové potrubí B3 1.6TD

Příspěvek od matess »

Jak máte spojený svod od turby s výfukem u tohohle motoru?Máte tam tu misku s grafitovým kroužkem nebo je tam ten vlnovec?Já koupil pašíka a byl tam motor 1.9D,kterej byl v zadku, ale papírově 1.6TD(SB),tak jsem ho sehnal z golfa a nacpal ho tam.Tam ale právě k tomu byla ta miska a dělá to neplechu,pořád to netěsní.Tak bych tam radsi viděl to spojení s tím vlnovcem,jestli se to ale dělalo a jestli by to slo sehnat

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfukové potrubí B3 1.6TD

Příspěvek od FError »

Pokud vím, pouívalo se tam tý tehcnologie s kroužkem, výfuk s turben spojen C sponami.
to netěsnění - výfuk musí mít adekvátní průměr. Pokud má 1.9D větší než 1.6TD, tak ti to foukat bude. Jinak vyměnit těsnicí kroužek anebo spony.

Nevím, jak bys to chtěl vlnovcem nahrazovat, na výfuk ho navačíš, ale na to koleno od turba už asi těžko...
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okolí Plzně

Re: Výfukové potrubí B3 1.6TD

Příspěvek od matess »

Já se právě ptám co tam patří v originále.Myslej jsem,že to tam bylo udělaný jako u 1,9 td.Ale asi je to tedy jako u toho golfa s tema C sponama.U ty 1,9 máš přírubu ze strany a pod tím vlnovec.To je mi jasný,že to na svod nenavařim.Nejsem blbej

Odpovědět

Zpět na „Motory“