kmitanie volantu b3

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: kmitanie volantu b3

Příspěvek od gregi »

Pssst , já taky ne , ale jednou mi kamarád poradil , že když budu přesvědčivej , tak to bude v poho :mrgreen:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
jozzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.12.2007 13:25
Bydliště: Košice SK

Re: kmitanie volantu b3

Příspěvek od jozzo »

no presne to som mal na mojej predošlej R 19,kupil som nove gumi Debica do predu a do 40-50 km to cukalo volantom sem tam,už pri rýchlejšej jazde ok.,teraz mi to robi na B4 pri 100 km ,ale kmitá - vibruje to rýchlo,tiež gumami,ale sú už zjazdené tak nečudo.Na R 19 boli fungel nové a kmitalo tak pomali doprava-dolava akokeby bola tam boule,ale vyvažovačka nič neukázala,asi konštrukčne chybná guma,ma to na...balo ,tak som to predal aj s autom :ura1: :ura1:

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: kmitanie volantu b3

Příspěvek od gregi »

Taky dobré řešení , jen aby jsi si nekoupil nějaké auto od někoho , kdo řešil nějaký problém stejným způsobem :twisted:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
jozzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.12.2007 13:25
Bydliště: Košice SK

Re: kmitanie volantu b3

Příspěvek od jozzo »

to nie v zlom,aj tak som ho chcel predať,nie kvôli gumám,len som chcel naznačiť,že aj nová guma môže byť vadná a vôbec to na nej nemusi byť vidno,staré zjazdene gumi mi to nerobili a nové hej.A povedzme si na rovinu,kto predával auto a predal ho v 150 percentnom stave?Asi málokto.Ja som sa snažil aspon vsetky závady ,i ked drobné,lebo vetsie som vždy odstranil,povedať kupcovi.Nikdy som sa nebál žiadneho po rokoch možno stretnuť dakde v supermarketu,a to som vymenil asi 11 aut.Aj kamoši stale vravia,že od teba by som auto stále kúpil........

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: kmitanie volantu b3

Příspěvek od gregi »

Prodával jsem zatím jedno auto , a byl jsem bohužel ten případ , který si zmiňovla . Bylo po celkovém vyvaření , po nalakování , po údržbě podvozku , po vyčalounění kufru kobercem atd. , atd.
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“