Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od Tomášek »

no to bych nerekl, ja jezdim pomalu a jeste nikdy sem nebrzdil tak ze bych prehral brzdy a vetsinou brzdim motorem, takze nestojim porad na brzde a proste to klepalo.. trochu iuz kdyz sem auto kupoval.. na brembech mam 20tis a ani tuk ;)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od Bastard »

Tak to jsi mohl mít načnutý od předchozího majitele, jak se to jednou zkroutí, tak to jde už jen a jen do pr.... Já dal svým kotoučům už párkrát pořádnou čočku a jak říkám, pohoda, nic jim není.

Takže výběr značek bych provedl vhozením papírků s názvy do klobouku a pak vylosoval výherce :mrgreen: Nicméně na 100% bych se vyhnul Starline...

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od splouchy »

Bastard píše:Tak to jsi mohl mít načnutý od předchozího majitele, jak se to jednou zkroutí, tak to jde už jen a jen do pr.... Já dal svým kotoučům už párkrát pořádnou čočku a jak říkám, pohoda, nic jim není.

Takže výběr značek bych provedl vhozením papírků s názvy do klobouku a pak vylosoval výherce :mrgreen: Nicméně na
100% bych se vyhnul Starline...
kotouce starline jsou ve skutecnosti jen kotouce pillenga v jine krabici.....ondra je ma na pasikovi a je maximalne spokojenej.(a to nejezdi pomalu)samozrejmě nevydrzi tolik co napr brembo ale co zase cenovka je pěkna a kdyz nemas love tak to lepsi nez dratem do oka :mrgreen:

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od gregi »

splouchy píše:
Bastard píše:Tak to jsi mohl mít načnutý od předchozího majitele, jak se to jednou zkroutí, tak to jde už jen a jen do pr.... Já dal svým kotoučům už párkrát pořádnou čočku a jak říkám, pohoda, nic jim není.

Takže výběr značek bych provedl vhozením papírků s názvy do klobouku a pak vylosoval výherce :mrgreen: Nicméně na
100% bych se vyhnul Starline...
kotouce starline jsou ve skutecnosti jen kotouce pillenga v jine krabici.....ondra je ma na pasikovi a je maximalne spokojenej.(a to nejezdi pomalu)samozrejmě nevydrzi tolik co napr brembo ale co zase cenovka je pěkna a kdyz nemas love tak to lepsi nez dratem do oka :mrgreen:


Máš pravdu , že spořivost lidí opravdu občasně hraničí se sebevraždou . Koupí si auto za 2.000.000,- Kč a když mají dát 6.000,- Kč za kotouče , tak si připadáte , jak kdyby jste jim chtěl ukrást barák nad hlavou :mad3: Něco pro ukázku , jaký "vůl" se také najde .
Přílohy
Kotouč.jpg
Kotouč1.jpg
Kotouč2.jpg
Kotouč3.jpg
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od Bastard »

splouchy píše:kotouce starline jsou ve skutecnosti jen kotouce pillenga v jine krabici.....ondra je ma na pasikovi a je maximalne spokojenej.(a to nejezdi pomalu)samozrejmě nevydrzi tolik co napr brembo ale co zase cenovka je pěkna a kdyz nemas love tak to lepsi nez dratem do oka :mrgreen:
Nemusí to být nutně Pilenga, může to být i jiná značka, nicméně i tak jsem ty svoje Zimmermanny sehnal ještě o 300Kč/ks levněji, než Starline, takže o nějakým vypalováním oka nemůže být řeč. :twisted: Stačí vědět, kde nakupovat. :twisted:

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od Tomášek »

tak me ty moje predni bremba 288mm vysly na 2000kc coz si myslim ze je dobry ;)

Uživatelský avatar
manota
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: galicia

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od manota »

ja jsem ted zkusil Brembo Max a desticky EBC Green Stuff, protoze jsem mel z tech mekkych brzd (typickych pro passat) uz skoro strach. ted to brzdi lepe, ale stejne by si to auto zaslouzilo vetsi prumer kotoucu a asi i vicepistkove trmeny.
hombrefeo, mujeres guapas...

Uživatelský avatar
mario_bros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.04.2010 20:33
Bydliště: Mikulov na Moravě

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od mario_bros »

Zdarec chlapáci, jsem tu novej, tak Vás hned požádám o pomoc na moji B3 jsem si koupil od zimmermana přední chlazené děrované kotouče, šel jsem si je nainstalovat na vůz, a zjistil jsem že mám malé brzdiče, prostě se mi tam nevejdou, potřeboval bych poradit az čeho a kde bych mohl sehnat větší brzdiče, nebo nabídněte Děkuji Mário

Uživatelský avatar
camell.k
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 415
Registrován: 01.01.2008 15:59
Bydliště: Doma

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od camell.k »

Průměr kotouče sedí? Origo kotouče nebyly ventilované,že? Zkus sehnat třmeny z B3 2,0 16V. Ale bacha na průměr kotouče který v něm byl... dávaly se průměry 256mm a 288mm tak ať ti to sedí s těma Zimmermanama

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od Tomášek »

to je husty, ja dycky kupoval kotouce podle brzdicu a nekdo kupuje brzdice podle kotoucu :D

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od Bastard »

Však počkej, za chvíli budou prodávat i vrtaný brzdiče... :lol:

Uživatelský avatar
Mesány
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 28.09.2009 15:10
Bydliště: TachoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké přední kotouče na pašíka v kombíku 1.8?

Příspěvek od Mesány »

Já osobně bych děrované kotouče nedával - rády se totiž u těch dírek dělají mikropraskliny a to je pak o hubu, když se to rozlítne. To drážkované jsou spolehlivější a taky to nevypadá špatně - třeba kotouče od ATE.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“