Brzdové čidlo pod pedálem

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Zamčeno
mikrofonek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 27.11.2009 08:14

Brzdové čidlo pod pedálem

Příspěvek od mikrofonek »

Ahoj chtel bych se poradit mam B5 1999 81 kilovat Passat Combi.

Mam tento problem: neustale mi sviti brzdova svetla i kdyz stojim. Ptal jsem se cim by to mohlo byt a pry je to cidlo pod pedalem.
Nemate nekdo navod jak se k nemu dostanu a vymenim ho? nejaky navod ...

Diky Michal

Uživatelský avatar
Dessirer
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 10.04.2009 16:41

Re: Brzdové čidlo pod pedálem

Příspěvek od Dessirer »

trosku si netrafil temu, tu su vacsinou ludia co maju max B4 ..
btw. neklesa ti pedal velmi dole alebo sa ti nestalo ze proste raz alebo 2x ti pedal isiel trochu nizsie ako by mal ? lebo ak hej tak sa zvykne na niektorych autach ten spinac na pedaly zaistit a v podstate to akoze signalizuje ze pedal isiel az velmi nizko a brzdy nemusia byt celkom ok.

mikrofonek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 27.11.2009 08:14

Re: Brzdové čidlo pod pedálem

Příspěvek od mikrofonek »

Ahoj tak cidlo jsem vymenil, bylo znicene, ale nastal jiny problem.

Kdyz zapnu svetla tak predni sviti dobre, ale zadni nesviti misto nich sviti brzdova. po zmacknuti brzdy se rozsviti brzdova vice. Klasicka zadni svetla nesviti.

Potom se mi stalo ze kdyz jedu zacne zniceho nic sviti zhaveni, ale motor ma vykon i turbo funguje ale problikava zhaveni prijde mi to nejake divne..

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdové čidlo pod pedálem

Příspěvek od Passta »

Podívej se na žárovky v zadních světlech, pokud jsou dvouvláknové jestli není jedno vlákno utržené a nezkratuje ti koncový světla s brzdovýma :wink:
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

mikrofonek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 27.11.2009 08:14

Re: Brzdové čidlo pod pedálem

Příspěvek od mikrofonek »

Ahoj mel jsi pravdu byla divna jedna zarovka normlane to nechapu ale svitily obe dve vlakna no nejak nevim prijde mi to divny.

Jeste jsem se chtel zeptat nemate nekdo naskenovanou prirucku tu co se dava do auta kde jsou vysvetlene budiky a tak. Auto jsem ted koupil a neda se to sehnat.

Diky moc za rady Michal

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdové čidlo pod pedálem

Příspěvek od Passta »

Občas se stane, že jedno vlákno upadne a spojí se s druhým a tím ti pak koncová světla rozsvítí i brzdové.
S tím manuálem by jsi měl navštívit správnou sekci, do které patří tvoje auto B5. Tady je to pro passaty B1-B4. Tam ti spíš pomůžou, my jsme spíš ti veteránisti :lol: :wink:
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Zamčeno

Zpět na „Podvozek a kola“