zvednutí ???

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
operativec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.09.2009 14:37
Bydliště: Lázně Bělohrad

zvednutí ???

Příspěvek od operativec »

Zajímal by mě tunerskej opak, jak by se dal zvednout pašík? Hlavně bych rád přitvrdil zadek je to trágo když dám něco do kufru, nebo naložím vozejk víc na kouli tak je auto jak raketa čumák k nebi a to se mi nelíbí tak raďte co s tím. Mám 1,9 TDI combi. Nejraději bych celý auto tak o 2cm nahoru, ale hlavně tvrdší zadek aby tak neklesal díkes

Uživatelský avatar
OldaT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 29.09.2007 19:25
Bydliště: Nové Město nad Metují

Re: zvednutí ???

Příspěvek od OldaT »

To mě taky zajímá přemýšlím že nechám vytočit dva kroužky ze silonu a tím podložím pružiny a bude to

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: zvednutí ???

Příspěvek od Tomášek »

s podlozkama pod pruzinu ma zkusenosti passta jinak nemas treba unaveny zadni pruziny ze to tak klesne? ja na B4 kdyz sem mel serii a nalozil sem kufr nebo vozejk tak to o moc nekleslo.. delaj se na varoše dva druhy pruzin..

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: zvednutí ???

Příspěvek od Tomas1 »

neviem ale kamos daval na zadnu napravu pruziny zo samary a dvihlo sa to o dost :D

Uživatelský avatar
Mesány
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 28.09.2009 15:10
Bydliště: TachoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: zvednutí ???

Příspěvek od Mesány »

Dělaj se dva druhy pružin - tvrdší heavy duty, ale ty jsou docela drahé. Měly by se dát pořídit třeba v Autokelly. Nebo se pak dělají pomocné pružiny, které se dají dovnitř těch origo - na netu určitě najdeš.
Hlavně si zkontroluj ty tvoje pružiny, zda nejsou řachlé - mě praskly obě a natřikrát po půlce závitu až nahoře, kde to je fakt blbě poznat, když to kontroluješ. Jsem na to přišel, až když jsem vyndal tlumič :-(

Uživatelský avatar
Mesány
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 28.09.2009 15:10
Bydliště: TachoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: zvednutí ???

Příspěvek od Mesány »

Narazil jsem na netu na podložky pod pružiny - viz:
http://www.autofashion.cz/kategorie-98_ ... assat.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Snad to pomůže :-)

Uživatelský avatar
wajcowagen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 28.04.2009 18:02
Bydliště: Handlová SR
Kontaktovat uživatele:

Re: zvednutí ???

Příspěvek od wajcowagen »

Ja som si vyrobil podlozky sam/4cm/. Lebo nejaky majsterko mi dal dozadu sportove pruziny a tym padom bol zadol velmy nizko. podlozky pomohli a uz to vyzera tak ako ma :D

Uživatelský avatar
camell.k
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 415
Registrován: 01.01.2008 15:59
Bydliště: Doma

Re: zvednutí ???

Příspěvek od camell.k »

A proc jsi nevymenil sportovni pruziny za origo? Nez se sr*t s nejakyma podlozkama?!

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“