trasie celým autom-poloosa v prdeli?poradte

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
domino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 22.07.2009 23:55
Bydliště: SVK Handlová
Kontaktovat uživatele:

trasie celým autom-poloosa v prdeli?poradte

Příspěvek od domino »

zdravím.poradte mi ak možte. normálnou jezdou okolo 40-50km v obci na každej zaradenej rýchlosti trasie celym autom akoby som mal na pravom prednom kolese obrovske vajce.! kyneťák by sa asi takto nespraval? auto mam skoro rok,zo začiatku to robilo slabo a len sem tam ale zhoršuje sa to a riadne.ako vonku stupaju teploty je to horšie a horšie.robí to v malych otačkach plynulou jazdou,po zošlapnutí plynu sa to zhorší a pomaly zmizne.na volnobeh dole kopcom to citiť ale slabo.ztoho dedukujem že to bude asi poloos. nechcem meniť zbytočne veci.ako zistiť presnejšie čo to je???disky vyvažene podotykam.aj plechy aj elektrony. poradte prosím.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: trasie celým autom-poloosa v prdeli?poradte

Příspěvek od Tomášek »

sis odpovedel sam prakticky, ted jen zjistit kterej to dela :)

domino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 22.07.2009 23:55
Bydliště: SVK Handlová
Kontaktovat uživatele:

Re: trasie celým autom-poloosa v prdeli?poradte

Příspěvek od domino »

ved len sa chcem uistiť u vas možno mal niekto podobny problem.len ako to určiť presnejšie? viete niekto približne cenu?myslím materialu.

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: trasie celým autom-poloosa v prdeli?poradte

Příspěvek od aivos »

ja byl ted na STK na prohlidku auto (taky se mi trese ale az tak kolem 90kmh) a mam vyjebane silentbloky na napravach -> rozjetou geometrii :)

tak si taky zajed na STK , stoji to cca 250
Obrázek

domino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 22.07.2009 23:55
Bydliště: SVK Handlová
Kontaktovat uživatele:

Re: trasie celým autom-poloosa v prdeli?poradte

Příspěvek od domino »

mne trasie len na malych otačkach do cca1500 potom sa to vibrovanie stratí.aj v 150km/hod ide jemne v pohode.praveže takto.

jan56
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 04.06.2011 18:48

Re: trasie celým autom-poloosa v prdeli?poradte

Příspěvek od jan56 »

zdravím, mám taký problém. Vyskošil mi na B4 1.9 TDI spodný čep, keď mi vyskočil koleso stočilo a zároveň mi to vytrhlo aj poloos, a teraz mám takú otázku, na poloos som kúpil novú manžetu lebo ju roztrhlo, puzdro s guličkami je na mieste, aj všetko ostatné, ale keď som dal poloos namiesto, tak mi ide iba zo stany na stranu ale na dole ísť nechce, takže nemôžem dať tlmič tam kde má byť, neviete niekto kde môže byť problém ?

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“