Středová díra u B3

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

Středová díra u B3

Příspěvek od and.Adam »

Chtěl jsem se zeptat jestli je u všech B3 s roztečí 4x100 stejná středová díra? A o jaký přesně rozměr se jedná, chystám se totiž si koupit podložky... Díky

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Středová díra u B3

Příspěvek od Passta »

Všechny VW mají 57,1mm. Pokud ti můžu radit, kup si ty, které mají středicí kroužek, ne ty ploché, kvůli vystředění kol.
Já mám vzadu tloušťku 15mm a musel jsem ji ještě zevnitř vybrušovat, protože u kotoučů je ten náběh dlouhý a podložka nedosedla až na plochu kotouče, nevybavuji si jestli je to stejný i u bubnů.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

Re: Středová díra u B3

Příspěvek od and.Adam »

jj díky za typ :) já budu kupovat nejspíš tyhle dozadu na bubny :)
http://www.tuning-centrum.cz/product/61 ... -4x100-1ks" onclick="window.open(this.href);return false;

jinak sem musel dávat už do ALU kol vystřeďující kroužky :) akorád sem zapomněl jak byli ty díry... ale myslím že ty 20 mm budou mít dostatečnou hloubku aby byli až nadoraz k bubnům :) doufám :P

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Středová díra u B3

Příspěvek od slausek »

u bubnů byl stejnej problém... nakonec jsem na soustruhu nechával strhnout to osazení (bylo potřeba sundat moc a na kroužku už by nebylo téměř žádný maso)

adame, zkus vyzkoušet, kdyby jsi měl to osazení sundavat, tak dej vědět, dal bych ti ty osoustružený k tomu plastu zdarma. Mam doma myslim 15tky a 20tky.
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

Re: Středová díra u B3

Příspěvek od and.Adam »

slausek píše:u bubnů byl stejnej problém... nakonec jsem na soustruhu nechával strhnout to osazení (bylo potřeba sundat moc a na kroužku už by nebylo téměř žádný maso)

adame, zkus vyzkoušet, kdyby jsi měl to osazení sundavat, tak dej vědět, dal bych ti ty osoustružený k tomu plastu zdarma. Mam doma myslim 15tky a 20tky.
jj díky :) mrknu na to... až to příjde :) včera jsem je objednával...

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“