Smrdí spáleninou zadní levé kolo...

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

Smrdí spáleninou zadní levé kolo...

Příspěvek od and.Adam »

Stačí 5 minut jízdy, a levý zadní kolo kde mám bubnovou brzdu smrdí spáleninou, na omak není buben horký ani kolo.. ale vůbec nevím co by to mohlo být... nějaké tipy? zkušenosti?

Tomas6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 309
Registrován: 18.12.2010 15:59
Bydliště: okolí Slušovic a Zlína.

Re: Smrdí spáleninou zadní levé kolo...

Příspěvek od Tomas6 »

Sundat kolo a zatočit bubnem.Uvidíš jestli se bude točit nebo ne....Případně rozdělat a kouknout na ložiska jestli se nehřejí a sou dostatečně namazaná a do bubnu jestli se vrací páka RB a není třeba urvané obložení...Pokud smrdí tak se tam něco děje a dobrý to není.Divný že to netopí když to smrdí...Není to ani trošku teplý?Zkus oproti druhé straně.

Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

Re: Smrdí spáleninou zadní levé kolo...

Příspěvek od and.Adam »

Tomas6 píše:Sundat kolo a zatočit bubnem.Uvidíš jestli se bude točit nebo ne....Případně rozdělat a kouknout na ložiska jestli se nehřejí a sou dostatečně namazaná a do bubnu jestli se vrací páka RB a není třeba urvané obložení...Pokud smrdí tak se tam něco děje a dobrý to není.Divný že to netopí když to smrdí...Není to ani trošku teplý?Zkus oproti druhé straně.
Právě mě to je hodně divný, protože buben i kolo je uplně chladný, myslel jsem jestli se něco nepřipeklo u výfuku... ale smrdí to vyloženě u kola...

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrdí spáleninou zadní levé kolo...

Příspěvek od pino.t »

Sundat a nasadit buben je práce na půl hodinky.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“