Zápis kol do TP u B3

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Jiri89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 27.11.2010 12:06
Bydliště: Praha

Zápis kol do TP u B3

Příspěvek od Jiri89 »

Moje B3 má v TP zapsány jen 14 kola, tuším že 185/60. Sehnal jsem zde kola 15 palců z verze G60, dal na to originální rozměr gum (205/50) a rád bych to taky nechal zapsat do TP.
Má cenu vůbec psát mail na VW o vyjádření, nebo stejně jako když jsem o totéž psal kdysi do Mladé Boleslavi mi přijde odpověď že se nevyjadřují k tak starým autům? Pokud tomu tak je, lze to nějak obejít, nemá někdo zkušenost? Díky
Passat Variant 1.9D CL 1992, bílá

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápis kol do TP u B3

Příspěvek od pino.t »

Já myslím, že by to mělo jít, protože já mám v TP 19/55 R15 i 205/50 R15
Ale jak to dělají ve VW netuším.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápis kol do TP u B3

Příspěvek od vlado742 »

U vw si ich nezapises, lebo predpokladam ze tvoja motorizacia nemala schvalene take pneu. Ja som pisal do vw , poslal som im svoje vin čislo a poslai mi presny zoznam pneu pre dane auto. Cize oni ti poslu len taky certifikat na take gumy ktore su pre dany model schvalene. Ale su ludia ktory vedia vybavit aky kolvek certifikat, na zaklade ktore si das zapisat pneu do TP. Je to sice trochu draha zalezitost ale mozes fakt zapisat čokolvek. Ked chces poslem ti kontakt na jedneho cloveka zo SK a porozpravaj s nim viac info cez SZ.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“