Přední brzdiče

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
nakladatel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 30.06.2009 10:19

Přední brzdiče

Příspěvek od nakladatel »

Zdravím,
byl jsem u automechanika a říkal jsem mu,že mi něco bouchá na přední nápravě.Vzal za přední brzdiče a malinko se kývají,řekl mi tak 1 milimetr.Taky mi říkal,že se na některé auta dají koupit nové šrouby na brzdiče.setkal se už s tím někdy někdo?Dájí se vůbec sehnat?Je to nepříjemné,že to občas vrzne.Díky.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední brzdiče

Příspěvek od Bastard »

Tak brzdiče by se neměly hýbat vůbec, krom té části, který je na plovoucích čepech, ale rukou s tím taky nepohneš.

Jsou tam dva velký šrouby M12x1,50x35, ty drží tu pevnou část a pak tam jsou dva M8x21 a ty drží tu plovoucí část. Obojí jsou to pevnostní šrouby a asi nejlíp se seženou v autorizovaným servisu... A ještě si k tomu sežeň lepidlo na závity...

Tomas6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 309
Registrován: 18.12.2010 15:59
Bydliště: okolí Slušovic a Zlína.

Re: Přední brzdiče

Příspěvek od Tomas6 »

Já si myslím že se mu hýbají brzdiče ve vedení.Je to normální.To by bouchat nemělo.Spíš jestli nemáš ko nějaký čep či silentblok.Uložení stabilizátoru dokáže dělat nehezkou paseku.

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední brzdiče

Příspěvek od splouchy »

i ten třmen dokáže dost bouchat, ale to poznáš když pri jizde po hrbolech pribrzdis a prestane to bouchat tak mas vymlaceny plouvouci tičky v třmenu,vím že na škodu se daji koupit v abnormalnim rozmeru ale na vw sem to neřešil, vždycky sem tam ze svejch zásob něco namíchal a bylo to v poho
GTI is pure adrenalin YEAH!!!

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“