Zadní tlumiče výměna

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
b3 Passat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 11.11.2010 19:26

Zadní tlumiče výměna

Příspěvek od b3 Passat »

Ahoj, chci vyměnit zadní tlumiče jen sem se chtěl zeptat jak ne ně je to b3 vároš, jde to celé ven venkem vim že dole na tlumiči je šroub ale jak je to nahoře musim ze vnitřku? Všechny plasty v kufru? Díky za každou radu.

petrivetafi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 11.06.2010 16:41
Bydliště: Tanvald
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní tlumiče výměna

Příspěvek od petrivetafi »

já mám B4,v kufru všechny plasty dolu,sice sem ještě tlumiče neměnil,tady to na foru někde je a ve FAQ je jak na to b3/b4,jenom hledat.

Uživatelský avatar
Krizmann
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 29.05.2011 23:51
Bydliště: Dolní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní tlumiče výměna

Příspěvek od Krizmann »

hele nahore sundas jak mas ten plast s kteryho vde pas..a uvidis srou na 13ku. no a vzycky je druhej primo naproti nemu .. a dole je jak pises jeden matka je v naprave vevnitr musis si ji podrzet klicem.. No STRESS ,vsecko je tam v poho i pristup .. si poradis.. :-)
I LOVE MY Bé ThReee !!!!

Uživatelský avatar
cervik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 06.06.2009 21:53
Bydliště: Veselíčko

Re: Zadní tlumiče výměna

Příspěvek od cervik »

Krizmann píše:hele nahore sundas jak mas ten plast s kteryho vde pas..a uvidis srou na 13ku. no a vzycky je druhej primo naproti nemu .. a dole je jak pises jeden matka je v naprave vevnitr musis si ji podrzet klicem.. No STRESS ,vsecko je tam v poho i pristup .. si poradis.. :-)
Na B4 v kombajnu musíš sundat komplet plasty jinak se tam nedostaneš :wink: Když jsem měl B3 v sedanu tak jsem to měl vyměněný za 3 hoďky oba dva.Teď mám B4 v kombajnu a drbal jsem se stím půl dne :baseball:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadní tlumiče výměna

Příspěvek od Bastard »

Plasty máš za hodinku venku i s kávou a cigárkem, akorát si dávej sakra bacha, ať nějakej nepraskneš... Prostě se vyplatí nespěchat :wink:

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní tlumiče výměna

Příspěvek od JonatanCl »

Jj, jak něco u vároše praskneš, tak sehnatelnost některých prvků obložení je nulové - v Etce se píše "Již nelze dodat" u většiny těchto dílů
Pak jedině vrakoše, nebo kanibalizovat třeba kolegův passat atd.
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“