Zadni brzdovy trmen

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od tomas120 »

Ahoj chlapici nevite zda se da koupit nova pruzina co vraci rucni brzdu na zadni kotouc. naprave,cim dal hur se mi vraci,promazavani nepomaha,diky

Uživatelský avatar
cervik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 06.06.2009 21:53
Bydliště: Veselíčko

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od cervik »

Pokud se brzdič nerozebere a nevyčistí,tak se páka vracet nebude :wink: Koupit opravnou sadu gumiček a hurrá do práce :D

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od tomas120 »

Takze jak bylo psano,hura pro opravnou sadu,vklidku rozebrano vycisteno a poskladano a hura na auto,ukecal manzelku at mi jde naslapat a kdyz uz tak vymenim komplet kapalinu,udelam zadek a kdyz delam predek tak je neco spatne,ku.va ta udelana strana chcije.Ted kde je chyba tece to kolem tej rucni nekde :sorry: ,asi sezenu jine trmeny a bude,zatim se mejte

Uživatelský avatar
cervik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 06.06.2009 21:53
Bydliště: Veselíčko

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od cervik »

To je divný 8O Jak moc jsi to rozdělal :?: Vyndal váleček,vycvakl segerovku a vytáhl"excentr"a pak tu hřídelku co je na ní našroubovaná "páka"na které je přichyceno lanko :?: Jak vypadala ta hřídelka,byla moc orezlá :?:

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od tomas120 »

jojo prave ze toho sem se bal ze orezla byla,a jeste chodi v takovem medenem krouzku,ale pac auto musi jezdit tak jsem tam dal starsi tip trmenu s pruzinou a je to ok,ale mrzi me to jak se to tam sezralo i kdyz se tam pordel dostat nemuze,jinak diky,jo a jelikoz na ty starsi sem novou pruzinku nesehnal tak jsem ji tam dal pruzinku brzdovou ze 12Oky aje to sakra vracejici,zatim ahoj

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od tomas120 »

Ahojte chlapici,mam jen takovej dotaz jestli se daji nekde zrepasovat ty zadni trmeny?mam v breznu stk tak ze bych si to nechal udelat at je to 100procent,diky mejte se

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od Bastard »

Já bych se na celý repasování vysral... Radši si kup nové... Já si sehnal tyto http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=1630927#p1630927" onclick="window.open(this.href);return false; akorát k tomu pořebuješ hadice z Passata B5.

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od tomas120 »

Tak to teda diky moc,ale jen jeste otazecka-roztec tech der na trmenu sedi??pokud je jeste ma beru je

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od Bastard »

Ano, sám je mám na autě... Usnadním ti to, pokud si koupíš hadice bez šroubů a těsnění, tak ty seženeš v každém lepším agroservisu :mrgreen:

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od tomas120 »

Snad je jeste bude mit,ale dostal jsi mne stim ze hadici z b5ky a ted jinak hadici bez sroubu a tesneni,tu jako nekde sezenu ,,agroservis,,a vyrobim dle sve potreby?ptam se asi jako trouba ale kdyz uz to chci tak at to brzdi,jinak ti mooc dekuju

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od Bastard »

Ne, prostě v autodílech se dají sehnat hadice z Passata B5, který mají v balení dutý šroub s těsněním... Ale existují i balení bez šroubu a ten šroub je pak nutné sehnat jinde zvlášť...

http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?k ... windowid=0&" onclick="window.open(this.href);return false;

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od tomas120 »

Diky diky jsi moc dobrej,asi si to tam objednam,pac v kelly to nemaj skladem,ale ted jde jeste o to aby clovicek mel ty trmeny a byl bych moc stastnej ale zatim se neoziva,jinak diky ti moc

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od tomas120 »

Posledni otazecka pro mr.Bastarda,nemohl by jsi prosim zjistit zda ma jeste sadu tech brzdovejch trmenu??moc bych je bral,jeste jednou ti dekuju

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od Bastard »

Se ho zeptej, ne? Já se s ním domlouval přes SZ, jiný kontakt na něj nemám. Počkej jestli není třeba na dovolené na horách, teď přes svátky...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadni brzdovy trmen

Příspěvek od Bastard »

A nebo ještě varianta http://aukro.cz/zadni-brzdovy-trmen-sko ... 19969.html" onclick="window.open(this.href);return false; vypadají stejně, ale neručím za kvalitu :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“