Regulátor brzd

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
galaher
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 27.10.2007 06:52
Bydliště: Slezsko

Regulátor brzd

Příspěvek od galaher »

Chci se zeptat.Měl jsem auto dneska na rampě,protože mi tam něco v zadní části při nízkých otáčkách rinčí(jako volnej plech),ale stejně jsem na to zatím nepřišel... :( .. a jak tak koukám na regulátor brzd,tak to péro co tam mám je uplně volné,tak že sotva drží v těch drážkách,proto mě zajímá jak to máte vy ostatní,nebo kdo ví jak to má bejt nastavené.
Passat r.v. 2005 1.9 TDI PD 74kw

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Regulátor brzd

Příspěvek od s4wyer »

ohledně toho řinčení, nemůže to být výfuk?
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
galaher
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 27.10.2007 06:52
Bydliště: Slezsko

Re: Regulátor brzd

Příspěvek od galaher »

s4wyer píše:ohledně toho řinčení, nemůže to být výfuk?
Jsem s ním třepal a nic.Jen v jednom spoji je vidět jak profukuje,ale to snad nebude ono.
Passat r.v. 2005 1.9 TDI PD 74kw

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Regulátor brzd

Příspěvek od KADEL »

no hele mám to same auto a delam mi to to same a je to vejfuk:-) jinak ten regulator má byt volny při zatížení by se měl otevřít(napnout) více brzdit:-) k tomu vejfuku ješte jsem se k tomu nedostal tak nevím kde to přesne dela jestli o napravu nebo to rezonuje už od předu každopadne to dela na volnobeh a při niších otačkach:-)

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Regulátor brzd

Příspěvek od slausek »

u G60 mi běžně řinčel plechovej překryt dvojkatu - nevim co to bylo za materiál, ale prakticky se to nedalo vařit, a když se náhodou povedlo, tak se zase po pár set km uvolnil
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
galaher
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 27.10.2007 06:52
Bydliště: Slezsko

Re: Regulátor brzd

Příspěvek od galaher »

KADEL píše:no hele mám to same auto a delam mi to to same a je to vejfuk:-) jinak ten regulator má byt volny při zatížení by se měl otevřít(napnout) více brzdit:-) k tomu vejfuku ješte jsem se k tomu nedostal tak nevím kde to přesne dela jestli o napravu nebo to rezonuje už od předu každopadne to dela na volnobeh a při niších otačkach:-)

Koukal jsem na ten vejfuk a ničeho se nedotýká... :( ,ale jde to od zadu.Jinak ten regulátor sice má bejt volný,ale asi ne tolik jak ho mám já.Určitě je někde napsané jak má bejt nastavenej.
Passat r.v. 2005 1.9 TDI PD 74kw

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Regulátor brzd

Příspěvek od KADEL »

no nevím jestli to nekde najdeš ale zkus zatížit zadek a zjistíš to jestli je zaplej nebo ne:-)

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Regulátor brzd

Příspěvek od lister »

tu pružinu na regulátoru můžeš zkusit trochu přitáhnout, pak to vyzkušíš někde na prázdným parkovišti, nejlíp za mokra, jde o to aby nešel zadek do smyku při brždění..
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Regulátor brzd

Příspěvek od lister »

ještě k tomu výfuku, nedávno jsem hledal prasklinu na výfuku protože to hrozně řvalo, ale nikde nic, nakonec to bylo tím, že se uvolnil lisovanej spoj na plášti hlavního tlumiče, na oko vypadal jak novej, ale jak se nastartoval motor, tak to vibrovalo jak prase.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
nuttie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Regulátor brzd

Příspěvek od nuttie »

Taky me tam neco rincelo..ale teda spis az pri 2000 otackach plus minus...to teda aspon bylo hlavne slysitelny..po par podivanich a pokusech v zadni casti sme prisel na to ze to je plech zepredu u svodu vyrezavelej sroub a drnci to do vejfuku...tak sem hodil podlozku zhruba 8cm a dal novejs sroub..tka doufam ze to vydrzi..pac vyndavat to a zavarovat..tak to bybylo na hodne prace..ono oddelat svody...ono nektery budou vedet kterej plech asi myslim

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“