Přední pravý tlumič na pasat b4

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
M-a-r-t-h-y
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.01.2008 15:10

Přední pravý tlumič na pasat b4

Příspěvek od M-a-r-t-h-y »

Čauves lidi mam jednu prosbu vlastnim vw pasat b4 2.8Vr6 220 koní a mam v kajzlu přední praví tlumič a nemohu jiný sehnat nan noví nemam finance momentálně tak bych potřeboval jetý praví přední tlumič neměli biste náhodou něgdo jeden navíc budu velice rád gdokoli mi napíše a poradí díky

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední pravý tlumič na pasat b4

Příspěvek od Hanni »

jetej bych určitě nekupoval, a rozhodně si počkal až ty money budou a rovnou vyměnil oba a ne jen jeden. (jinak dobrej pravopis :lol: )

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední pravý tlumič na pasat b4

Příspěvek od pikachuxxx »

neni problem. cena 500/ks, ale souhlasim s tim, ze vymenit jeden je blbost. mam tu pripadne i se stavitelnou tuhosti, ale tam uz je cena nekde jinde. kdyztak se ozvy.

ale neda mi to. kde ta tvoje vr6 vzala 220koni ? tam mas turbicko, nebo kompresurek ?

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední pravý tlumič na pasat b4

Příspěvek od Tomášek »

M-a-r-t-h-y píše:Čauves lidi mam jednu prosbu vlastnim vw pasat b4 2.8Vr6 220 koní a mam v kajzlu přední praví tlumič a nemohu jiný sehnat nan noví nemam finance momentálně tak bych potřeboval jetý praví přední tlumič neměli biste náhodou něgdo jeden navíc budu velice rád gdokoli mi napíše a poradí díky
sorry za ot, ale doufam ze ridis lip nez pises.. :) sranda..
jinak jak rikali kluci, menit jeden je blbost, vymen oba.. ted nam taky jeden odesel, ale vymenili sme hned oba, stejne by se pak druhej delal taky...

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“