Problém se servem B4

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se servem B4

Příspěvek od s4wyer »

karloss44 píše:
s4wyer píše: to ale nepíská řemen
mám B3 se servem a taky mi to "zapiští" při plným rejdu...řemen k čerpadlu už mám vytahanej, víc napnout nejde, musím ho vyměnit. Mám za to že za písknutí může ten řemen.
to pískání jsou jakýsi upouštěcí ventily na tlak, právě kvůli vělkému tlaku se neodporučuje volant tlačit do krajních pozic déle jak 15sekund, výrazně se při tom zahřívá i olej

dřív když bylo spojené forum pro B3 a B5 tak jsme to tam řešili s maníkama co dřív B3 měli
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
karloss44
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 29.10.2008 18:19
Bydliště: Praha

Re: Problém se servem B4

Příspěvek od karloss44 »

s4wyer píše:
karloss44 píše: mám B3 se servem a taky mi to "zapiští" při plným rejdu...řemen k čerpadlu už mám vytahanej, víc napnout nejde, musím ho vyměnit. Mám za to že za písknutí může ten řemen.
to pískání jsou jakýsi upouštěcí ventily na tlak, právě kvůli vělkému tlaku se neodporučuje volant tlačit do krajních pozic déle jak 15sekund, výrazně se při tom zahřívá i olej

dřív když bylo spojené forum pro B3 a B5 tak jsme to tam řešili s maníkama co dřív B3 měli
to jsem netušil že tam jsou upouštěcí ventily tlaku...kde je najdu? a pískání je běžný nebo tzn. že jsou ventily nebo servo kapalina vyběhaná?

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se servem B4

Příspěvek od s4wyer »

karloss44 píše:
s4wyer píše: to pískání jsou jakýsi upouštěcí ventily na tlak, právě kvůli vělkému tlaku se neodporučuje volant tlačit do krajních pozic déle jak 15sekund, výrazně se při tom zahřívá i olej

dřív když bylo spojené forum pro B3 a B5 tak jsme to tam řešili s maníkama co dřív B3 měli
to jsem netušil že tam jsou upouštěcí ventily tlaku...kde je najdu? a pískání je běžný nebo tzn. že jsou ventily nebo servo kapalina vyběhaná?
jsou někdě u kol, ale přesně nevím....jsou to horší ty ventily, nevím kolik stojí, ale to že to píská nevadí, prakticky plnej rejd použiješ jen při parkování a stači si pamatovat že netlačit na volant když už je v plném rejdu
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
karloss44
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 29.10.2008 18:19
Bydliště: Praha

Re: Problém se servem B4

Příspěvek od karloss44 »

s4wyer píše:
karloss44 píše: to jsem netušil že tam jsou upouštěcí ventily tlaku...kde je najdu? a pískání je běžný nebo tzn. že jsou ventily nebo servo kapalina vyběhaná?
jsou někdě u kol, ale přesně nevím....jsou to horší ty ventily, nevím kolik stojí, ale to že to píská nevadí, prakticky plnej rejd použiješ jen při parkování a stači si pamatovat že netlačit na volant když už je v plném rejdu
jj vím, nenechávám to v dorazu, vždycky kousek uberu...

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“