B4- 2.0 4x4 - pověst

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

B4- 2.0 4x4 - pověst

Příspěvek od Mirinda »

Mam na vas prosbicku, kamarad uvazuje o koupi B4 2,0 benzin 4x4, jaky jsou jeho neduhy, casty zavady, problemy a naopak klady? Poradite prosim :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: B4- 2.0 4x4 - pověst

Příspěvek od KADEL »

no největší bych řekl asi spotřeba protože 2.0L sam o sobě papa docela dost a ješte když to bude 4x4.
Jinak problemy já mám auto chvilku tak nevím ale dal bych si pozor na kliky(jestli jdou normálně otevírat)
pak ručka(alespon u koroučů..špatne se vrací)

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: B4- 2.0 4x4 - pověst

Příspěvek od Tomas1 »

tak tak tie zamky su hroza ak by sa dalo hned ich vymenim za nieco ine...a urcite bude problem s tym syncro a ta spotreba bude rozhodne najmenej o pol litr. vyzsia... :?

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: B4- 2.0 4x4 - pověst

Příspěvek od habik.b »

Toho syncra bych se ani nějak moc nebál, alespoň já s ním žádné problémy nemám a má už najeto necelých 300 tis. Se spotřebou počítej cca 1l navíc. Tu ruční brzdu si ohlídej já s ní mám trable pořád, jakmile jí rozhýbeš tak funguje, stačí aby auto nejelo 14 dní a zase mi zatuhne. Ještě si skontrolujte zadní ramena, já v něm měl vyrezlou díru a je to docela problem sehnat jiné, druhovýroba na něj není

sapazi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 02.01.2008 22:20
Bydliště: Zrnětín
Kontaktovat uživatele:

Re: B4- 2.0 4x4 - pověst

Příspěvek od sapazi »

Té spotřeby bych se nebál- já jezdim s B3 dvoulitrem dlouhodobá spotřeba 8,2 a to vůbec nešetřim a tak třetina je najeto s vlekem.
Syncro už je horší, měnil jsem rozvodovku a ted mi odešel kardan- zatim jezdim bez něj a spotřeba na dvoukolku klesla na 7,8
Nejel jsem přes 80tis a řešil kde co, měnil spoustu věcí ale vzhledem k tomu že auto používám často jako terení nákladák, tak se ani nedivim. Otázka je jestli b4 bude lepší či horší než staará dobrá b3

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“