naprava VR6

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

naprava VR6

Příspěvek od Tomášek »

kluci jak moc je nerealny dat na passata B3 dozadu kotoucovou napravu misto bubnovy??? Prej to jde.. takze kdyby ste nekdo mel, koupim :)

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: naprava VR6

Příspěvek od Passta »

Na tom není nic nereálnýho, ale neměnil jsem celou nápravu. Sehnal jsem brzdiče z GIII i s hřídelama pro ložiska, kotouče s roztečí 4x100 a lana ruční brzdy jsem koupil nový. Brzdový trubky na nápravnici jsem si udělal nový.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: naprava VR6

Příspěvek od Tomášek »

taky nad tim prave premejslim.. od pikaca s novejmakotoucema by to vyslo na 4000.. a to dam do repase zadnich bubnu skoro taky.. a ty trubicky a lanko se menit musi nebo to jsi udelal jen pro klid??

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: naprava VR6

Příspěvek od Passta »

Trubky jsou pro kotoučovku kratší. A lana musíš taky vyměnit, protože jsou jiná než na bubny. Ale bacha, u B3 jsou dva typy brzdičů, starší měl držák lana vcelku s odlitkem brzdiče a osu páky ruční brzdy kolmou k ose pístku, novější má držák lana šroubovanej a páku v ose pístku. Tím pádem se liší lana. Když použiješ brzdiče z GIII (odpovídají novějšímu typu), tak tam patří lana z novější B3 nebo B4. Doufám, že je to aspoň trochu srozumitelný. :lol:
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: naprava VR6

Příspěvek od Tomášek »

Passta píše:Trubky jsou pro kotoučovku kratší. A lana musíš taky vyměnit, protože jsou jiná než na bubny. Ale bacha, u B3 jsou dva typy brzdičů, starší měl držák lana vcelku s odlitkem brzdiče a osu páky ruční brzdy kolmou k ose pístku, novější má držák lana šroubovanej a páku v ose pístku. Tím pádem se liší lana. Když použiješ brzdiče z GIII (odpovídají novějšímu typu), tak tam patří lana z novější B3 nebo B4. Doufám, že je to aspoň trochu srozumitelný. :lol:

a na kolik te to tak vyslo ta komplet vymena??

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: naprava VR6

Příspěvek od Passta »

To už si přesně nepamatuju. Brzdiče jsem měl za protislužbu, kotouče asi 1000,-, destičky 800,-, ložiska 300,- na jedno kolo, lana 300,- ks. Ale to pálím od boku, tak zhruba.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: naprava VR6

Příspěvek od Tomášek »

Passta píše:To už si přesně nepamatuju. Brzdiče jsem měl za protislužbu, kotouče asi 1000,-, destičky 800,-, ložiska 300,- na jedno kolo, lana 300,- ks. Ale to pálím od boku, tak zhruba.

hele kaslu na kotouce, uz mam objednany veci na repas bubnu.. zitra se ti ozvu a vezmu ty naboje.. diky ;)

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: naprava VR6

Příspěvek od Passta »

Ok, ale nevím jak to bude v pátek, celej den budu na brněnským okruhu a nebudu se od tama moct hnout, jedeme závody, 12h LeBrno.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: naprava VR6

Příspěvek od Tomášek »

Passta píše:Ok, ale nevím jak to bude v pátek, celej den budu na brněnským okruhu a nebudu se od tama moct hnout, jedeme závody, 12h LeBrno.
vezmu je dneska at se ti neseru do plánu :)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“