Rada s podvozkem Syncro

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Rada s podvozkem Syncro

Příspěvek od Majsha »

Jakej je zozdil mezi Golfem II Syncro a Passatem Syncro ? Budou pasovat predni poloosy delkove ?

Dik

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s podvozkem Syncro

Příspěvek od Passta »

Myslím že nebudou, passat má větší rozchod kol. Jednou jsme porovnávali poloosu z B3 1,8 a GIII 2,0 GTI a passaťácká byla delší. A GII je ještě o něco užší než GIII.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rada s podvozkem Syncro

Příspěvek od Majsha »

Passta píše:Myslím že nebudou, passat má větší rozchod kol. Jednou jsme porovnávali poloosu z B3 1,8 a GIII 2,0 GTI a passaťácká byla delší. A GII je ještě o něco užší než GIII.
Prave bych potreboval vedet jak je tlusta a jak je dlouha

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s podvozkem Syncro

Příspěvek od Passta »

Já ti můžu maximálně změřit z předokolky, ze syncra nemám. Ale i podle ETOSu mají jiná čísla u GII a B3.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rada s podvozkem Syncro

Příspěvek od Majsha »

Passta píše:Já ti můžu maximálně změřit z předokolky, ze syncra nemám. Ale i podle ETOSu mají jiná čísla u GII a B3.
Cisla muzou byt klidne jiny.

Jde o to ze mam G Syncro a pujde do nej podstatne vykonejsi motor a hledam alternativu misto 22 mm puvodni poloosy ktera mi prijde slaba jelikoz Rallyeckovou tezko sezenu.

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s podvozkem Syncro

Příspěvek od Passta »

Tak s tím ti asi nepomůžu, ale zkus kontaktovat člena grim, ten s tím nějak laboruje.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s podvozkem Syncro

Příspěvek od habik.b »

Passat má delší. GII má levou 537mm a pravou 608mm a u passata je to levá 552mm a pravá 787mm

Uživatelský avatar
grim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s podvozkem Syncro

Příspěvek od grim »

záleží co máš (budeš mít) za motorizaci a z jaké motorizace to chceš. jestli chceš zůstat u 4x100, na převodovce unašeče 100mm.., prostě jaká je přesně tvoje představa. jestli máš (nebo chceš) naftu, tak mi z přestavby zůstala 5q převodovka s kulisou i komplet poloosama. poloosy jsou pro nápravu z g3, tzn. rameno je o 3cm delší..

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rada s podvozkem Syncro

Příspěvek od Majsha »

grim píše:záleží co máš (budeš mít) za motorizaci a z jaké motorizace to chceš. jestli chceš zůstat u 4x100, na převodovce unašeče 100mm.., prostě jaká je přesně tvoje představa. jestli máš (nebo chceš) naftu, tak mi z přestavby zůstala 5q převodovka s kulisou i komplet poloosama. poloosy jsou pro nápravu z g3, tzn. rameno je o 3cm delší..
2.0L 8V + Lysholm, puvodne 1.8 8v

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“