Manžety

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Manžety

Příspěvek od Tazmánský Čert »

Servis chlapy!!!
mám docla závažný problém sem zjistil při výměně destiiček že mám prasklý obě dvě manžety :(:(:(a hodně krutě !!!přemýšlím že tam dám originální pokud je seženu za solidní prachy a bo tam dám nějaký činský šitky ???nwm ještě orginalita vydrží narozdíl od made in China!!!
a tak jako docela by mě zajímalo co všechno musim sundat abych se k nim dostal a jako když sem viděl tu zarezrou matici tak s emi do toho vůbec nece:(:( a tak se vás odborníků ptám !!!,,, jak an to a na co si dávat pozor ???
díky moc

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Manžety

Příspěvek od Tazmánský Čert »

jo a fotky dodám jen co bude ready foták :)

Uživatelský avatar
polis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: trutnov

Re: Manžety

Příspěvek od polis »

sundat kulak a prave tu matici...........

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Manžety

Příspěvek od Tazmánský Čert »

polis píše:sundat kulak a prave tu matici...........

nemůže se mi neco rosipa přitom doufám???

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Manžety

Příspěvek od Bastard »

Dej tam klidně druhovýrobu :wink:

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Manžety

Příspěvek od Tazmánský Čert »

Bastard píše:Dej tam klidně druhovýrobu :wink:

myslší že to vydrží dýl než originál??

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Manžety

Příspěvek od vlado742 »

Tazmánský Čert píše:
Bastard píše:Dej tam klidně druhovýrobu :wink:

myslší že to vydrží dýl než originál??
Ja som tiez menil a originalky tam boli 10 ROKOV, to je doba uz :mrgreen: , a vymenil som 3 a 4 ostala povodna. A tiez som daval ine a nie made in CNINA ale Made in POLAND tam to mam blizsie ako do ciny :mrgreen:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Manžety

Příspěvek od Bastard »

Když si je dáš vyhledat třeba na autokelly.cz, tak ti to tam ukáže kvalitativně stejný, jako origo... Sice se tomu nedá moc věřit, ale ta manžeta to v pohodě vydrží... Měnil sem na svým Golfu a taky sem tam dal druhovýrobu... Drží, těsní, nepraská, prostě v pohodě...

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Manžety

Příspěvek od Tazmánský Čert »

Bastard píše:Když si je dáš vyhledat třeba na autokelly.cz, tak ti to tam ukáže kvalitativně stejný, jako origo... Sice se tomu nedá moc věřit, ale ta manžeta to v pohodě vydrží... Měnil sem na svým Golfu a taky sem tam dal druhovýrobu... Drží, těsní, nepraská, prostě v pohodě...

díky mco mám stestí že otec nakupuje v autokelly takže už mám slevy jaks ivně tak s emu na tu jeho platební kartu asik podívám trošku :-d

Uživatelský avatar
Michael Hilee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 09.04.2008 17:17
Bydliště: VWelký Šenov-severní čechy(šluknovsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Manžety

Příspěvek od Michael Hilee »

No nevim,zrovna manžety bych tam nekupoval.
Co měl táta pašíka,tak tam to dost odcházelo,a já to kupuju origo u VW,sice za to vysolíš víc,ale zas to vydrží.
Př.: V prosinci mi začal bouchat kineťák,tak jsem to postavil do servisu a nechal to vyměnit,servisman na to koupil manžety z kelly,šmejd,po 3 měsících ježdění jedna roztržená a druhá už natržená,vazelína z toho vesele kapala po zahřátí,takže jedině takový věci u VW.
Sice jsem mohl jít do servizu a omlátit mu to o hlavu a nárokovat prachy,ale je to debílek a nerozumí ani pořádně tomu co dělá,prostě čů..k!!!!
Jinak co se týká manžet na poloosu k těhlice,tak tam ty manžety z těchlice začnou zklouzávat i po dotažení toho pásku,nemaj z vnitřní strany takový zdrsnění jako origo.
Toť můj osobní názor.
S B4 na věčné časy,dokud nás STK nerozdělí:-)

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Manžety

Příspěvek od Tazmánský Čert »

Michael Hilee píše:No nevim,zrovna manžety bych tam nekupoval.
Co měl táta pašíka,tak tam to dost odcházelo,a já to kupuju origo u VW,sice za to vysolíš víc,ale zas to vydrží.
Př.: V prosinci mi začal bouchat kineťák,tak jsem to postavil do servisu a nechal to vyměnit,servisman na to koupil manžety z kelly,šmejd,po 3 měsících ježdění jedna roztržená a druhá už natržená,vazelína z toho vesele kapala po zahřátí,takže jedině takový věci u VW.
Sice jsem mohl jít do servizu a omlátit mu to o hlavu a nárokovat prachy,ale je to debílek a nerozumí ani pořádně tomu co dělá,prostě čů..k!!!!
Jinak co se týká manžet na poloosu k těhlice,tak tam ty manžety z těchlice začnou zklouzávat i po dotažení toho pásku,nemaj z vnitřní strany takový zdrsnění jako origo.
Toť můj osobní názor.



díky moc za radu taky sem o tom přemíšlel že druho výroba je na hov*o ale tak uvidim čekám až přijdou penízky a půjdu hned na to neměl y to být rpoblém udělat sám když mi fotr řekne jak an to takže se na to juknu a opravim se tešim už na sjezd u nás v teplicích konečně můj první s tou mojí holkou chudou :(

Uživatelský avatar
Michael Hilee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 09.04.2008 17:17
Bydliště: VWelký Šenov-severní čechy(šluknovsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Manžety

Příspěvek od Michael Hilee »

kelly má i kvalitnější díly,ale zrovna to bych nekupoval.
Na něco jsou levnější,ale když to pak ve finále se vezme a sečte,tak oproti origo jsou v řádově stokoruně levnější.

No vida,ty to budeš dávat do kupy a já si budu pašeráka zas rozebírat na generálku:-)
S B4 na věčné časy,dokud nás STK nerozdělí:-)

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Manžety

Příspěvek od gregi »

Pravda je , že není druhovýroba jako druhovýroba . Jestli to šijou v Polsku nebo v Číně je úplně jedno , ale z čeho to šijou je velý rozdíl . Když koupíš originální , tak pod značkou "Made in EU" je schováno také vše , bohužel i Čína , neboť to jenom někde přebalí .
Když půjdeš po značkách , tak se nemusíš bát ani u druhovýroby . Mám na svém Lemförder z Elitu a jak na řízení , tak na poloosách drží jak "židovská víra" .
Jsou věci , které mají z originálu určitě cenu , ale myslím si , že manžeta mezi ně zrovna nepatří :wink: .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Manžety

Příspěvek od Tazmánský Čert »

gregi píše:Pravda je , že není druhovýroba jako druhovýroba . Jestli to šijou v Polsku nebo v Číně je úplně jedno , ale z čeho to šijou je velý rozdíl . Když koupíš originální , tak pod značkou "Made in EU" je schováno také vše , bohužel i Čína , neboť to jenom někde přebalí .
Když půjdeš po značkách , tak se nemusíš bát ani u druhovýroby . Mám na svém Lemförder z Elitu a jak na řízení , tak na poloosách drží jak "židovská víra" .
Jsou věci , které mají z originálu určitě cenu , ale myslím si , že manžeta mezi ně zrovna nepatří :wink: .


mno uvidim vid zatim čekám an penízky až přídou ale jako uvidim jak to bude nakonec kolik příde tak dle toho se možná budu řídit a pak se podívám hlavně dle cen taky protože přece jenom originál dělá vetší dojem :)

Uživatelský avatar
Tazmánský Čert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 12.10.2008 21:06
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Manžety

Příspěvek od Tazmánský Čert »

Michael Hilee píše:kelly má i kvalitnější díly,ale zrovna to bych nekupoval.
Na něco jsou levnější,ale když to pak ve finále se vezme a sečte,tak oproti origo jsou v řádově stokoruně levnější.

No vida,ty to budeš dávat do kupy a já si budu pašeráka zas rozebírat na generálku:-)


mno jako já bych potřeboval celkovou generálku :-d jenomže jaksi nejsou prachy :(

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“