predne tlmyce

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
chester.mino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.11.2008 16:06
Bydliště: Sereď(horalky+deluxe),SVK

predne tlmyce

Příspěvek od chester.mino »

zdarec ludia. novy problem.
menil som lozka prednych tlmycov/neboli zrovna nove ale este by mali byt dobre.ide o to ze ako som dal naspat tlmice tak som tam nieco pokakal a teraz ked potocim s volantom tak mi to tam strasne skrype, a tie vrchne dorazove kruzky, na ktorych su tie umelohmotne krytky sa pri zabacani zadrhavaju.vlastne je pocut ako sa mi struna pretaca.neviem cim to je.tie gulicky co su tam som premazal vazelinou ked som to menil a pochybujem ze by mi odtial zmyzla. Poradte mi niekto ako by to malo byt spravne namontovane.Jednotlive matice atd... dik

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: predne tlmyce

Příspěvek od JonatanCl »

Když jdu od manžety a dorazu, co jsou na pístnici směrem nahoru k závitu - tak máš manžetu, doraz, opěrný kroužek dorazu, víčko, co drží péro, pak je LOŽISKO, na něm teprv matice, která to drží pohromadě. Na to nasadíš ten gumovej klobouk(novější), nebo gumokovovej klobouk(starší), posadíš zespoda do hrnce, shora dáš tu kovovou misku a samojistnou matici. pak je jen to plastový víčko.

Ten klobou nesmíš dát obráceně - úzkou polovinou musí být k péru a tou širší částí se opírá zespoda o hrnec v kastli.
Já to u sebe dal nechtěně obráceně a tlumič mi nahoře vylezl hodně vysoko a zadrhávalo péro o
hrnec (jakoby se ten klobouk protlačil skrz díru nahoru)
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

chester.mino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.11.2008 16:06
Bydliště: Sereď(horalky+deluxe),SVK

Re: predne tlmyce

Příspěvek od chester.mino »

Myslim ze ten gumovy klobuk sa tam da dat len jednym sposobom...zospodu na tom klobuku je taky kovovy tanier ktory ma smerovat dolu k tlmicu....pokial sa nemylim... :thk: :thk: :thk:

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: predne tlmyce

Příspěvek od KADEL »

tu máš foto
Přílohy
Bez názvu.jpg

chester.mino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.11.2008 16:06
Bydliště: Sereď(horalky+deluxe),SVK

Re: predne tlmyce

Příspěvek od chester.mino »

Dik za navod...ale mam knihu JAK NA TO takze mi to moc nehelfne.Ja si myslim ze to mam dobre zlozene len neviem preco mi to robi to co mi to robi.neva sr*t na to na jar pojdu nove tlmyce aj s kruzkami...hadam to prestane :evil: :evil:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“