Vypinani ABS u B3

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mart92
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brodek u Přerova

Vypinani ABS u B3

Příspěvek od Mart92 »

Ahoj, mam B3 r.v. 92. Stava se mi ze pri vetsim zpomaleni (prujezd ostrou zatackou) se mi rozne kontrolka ABS. Tim se vypne a je nefunkcni, po zvyseni rychlosti zase zhasne a vse funguje. Ale vcera to vyplo pri dojizdeni na krizovatku a tak se mi necekane zablokovaly kola a protoze byl vsude snih tak sem jel jak na lede. Nastesti jsem to jeste strhl na krajnici a nenarazil do auta predemnou. Tak bych potreboval poradit cim to muze byt. Predem diky.

Uživatelský avatar
DJ Kyrka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 10.05.2008 12:37
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypinani ABS u B3

Příspěvek od DJ Kyrka »

Mart92 píše:Ahoj, mam B3 r.v. 92. Stava se mi ze pri vetsim zpomaleni (prujezd ostrou zatackou) se mi rozne kontrolka ABS. Tim se vypne a je nefunkcni, po zvyseni rychlosti zase zhasne a vse funguje. Ale vcera to vyplo pri dojizdeni na krizovatku a tak se mi necekane zablokovaly kola a protoze byl vsude snih tak sem jel jak na lede. Nastesti jsem to jeste strhl na krajnici a nenarazil do auta predemnou. Tak bych potreboval poradit cim to muze byt. Predem diky.

ahoj...,mam stejnej problem,menil jsme cidla atd...,,ale nic,bud nefunguje,nebo si klepe jak chce,nekam prijedes a auto ti to samo zaslapne,tak jsem potom podezdrival treba zavzdusneni abs...,5× jsme to zkousel cely odvzdusnit,a tekla jen kapalina,takze tim to nebylo....,no a nakonec jsem sehnal od kamose VAG,pichly jsme to tam,a vylezlo ze jsou to nekde spatny kabely k jednotce,nebo ze to ce vymenit celou jednotku ABS... :( vic nevim,zatim to vyzkouseny nemam,ale kabely a tohle,nikde nic,tak nevim,treba fakt odesla ta jednotka...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vypinani ABS u B3

Příspěvek od Bastard »

Chce to připojit na VAG, měl by tam být záznam té chyby... Pokud ne, tak to vypadá na nějaký ukejvaný kabely, nebo něco v tom stylu.

weekend301
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.06.2008 22:29
Bydliště: Třinec

Re: Vypinani ABS u B3

Příspěvek od weekend301 »

Já měl nefunkční ABS hodně dlouho.Nepřišli na to ani v odborném servisu.Po připojení na VAG mi zahlásil ,že mám špatné 2 čidla.Moc se mi do výměny nechtělo.Kouknul jsem se ještě jednou sám pod zadní sedadlo a v místě kde jde kabel z jednotky dolů pod auto byl poškozený (rozříznutý) o okraj plechu.Hodil jsem ten"koaxiál" provizorně na čokoládu a ono to začalo fungovat.Kamarád elektrikář mi to pak spojil trochu líp.
Ale asi to nebude ten váš problém. :roll:

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Vypinani ABS u B3

Příspěvek od Benetty »

Zdar borci, také jsem měl podobný problém. Na jednotce byly vypálené piny nebo jak se tomu říká. Chtělo to udělat důkladnou kontrolu a počumět i jednotku vevnitř. Koupil jsem starší jednotku za dvě kila a v poho :D

Uživatelský avatar
DJ Kyrka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 10.05.2008 12:37
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypinani ABS u B3

Příspěvek od DJ Kyrka »

Benetty píše:Zdar borci, také jsem měl podobný problém. Na jednotce byly vypálené piny nebo jak se tomu říká. Chtělo to udělat důkladnou kontrolu a počumět i jednotku vevnitř. Koupil jsem starší jednotku za dvě kila a v poho :D
to me nenapadlo kouknout na piny,no vidis...,treba to bude tim,diky :-D

Uživatelský avatar
DJ Kyrka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 10.05.2008 12:37
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypinani ABS u B3

Příspěvek od DJ Kyrka »

DJ Kyrka píše:
Benetty píše:Zdar borci, také jsem měl podobný problém. Na jednotce byly vypálené piny nebo jak se tomu říká. Chtělo to udělat důkladnou kontrolu a počumět i jednotku vevnitř. Koupil jsem starší jednotku za dvě kila a v poho :D
to me nenapadlo kouknout na piny,no vidis...,treba to bude tim,diky :-D

hele,tak jsem to dneska rozpojil,ocistil piny,a ABSka frci..,parada,dik za absurdni napad... :-)

Uživatelský avatar
Mart92
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brodek u Přerova

Re: Vypinani ABS u B3

Příspěvek od Mart92 »

Ahoj, chtel sem to taky zkusit, ale problem je v tom, ze nevim kde je ridici jednotka ABS :D .
Muzete me nekdo nasmerovat ? Diky.

Uživatelský avatar
DJ Kyrka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 10.05.2008 12:37
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypinani ABS u B3

Příspěvek od DJ Kyrka »

Mart92 píše:Ahoj, chtel sem to taky zkusit, ale problem je v tom, ze nevim kde je ridici jednotka ABS :D .
Muzete me nekdo nasmerovat ? Diky.
u posilovace brzd ;-)

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypinani ABS u B3

Příspěvek od JonatanCl »

DJ Kyrka píše:
Mart92 píše:Ahoj, chtel sem to taky zkusit, ale problem je v tom, ze nevim kde je ridici jednotka ABS :D .
Muzete me nekdo nasmerovat ? Diky.
u posilovace brzd ;-)
Je to podle typu ABS. Mark 20 má ŘJ pod zadníma sedačkama na straně za řidičem, mark IV má
v motoru u posilovače brzd.
Myslím, že to je tak nějak s těma typama ABS
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“