centrál B4

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
frasla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.07.2009 09:36

centrál B4

Příspěvek od frasla »

Odešlo mi silikonové těsnění na motorku co uzavírá nádrž a kvůli poklesu tlaku zlobí celý centrál. Nemáte někdo jako náhradní díl? Nebo nějakou pozůstalost z vraku.
těsnění.JPG

Uživatelský avatar
Busak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chropyně

Re: centrál B4

Příspěvek od Busak »

Ten samý problém mám i já,ale jak je vidět asi se to nedá nijak splašit.škoda :evil:

VW GOLF VI 1.6 Tdi 77kw CAYC 2011 STYLE
Škoda Octavia 1.9 Tdi Asv 81kw 2002 AMBIENTE

VW PASSAT 2.0i Ady 85kw 1995
Škoda Octavia 1.6i Akl 74kw 1998
VW Golf 1.3i NZ 40kw 1991

Obrázek

Uživatelský avatar
FRENKY_BN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 26.05.2009 23:22
Bydliště: BN - SK

Re: centrál B4

Příspěvek od FRENKY_BN »

AHOJTE V ORIGINAL VW TO BUDU MAT ISTO MNE TERAZ ODISLA SPOJKA NA HADICU VO DVERACH NECHTIAC SOM JU ZLOMIL PRI DEMNTAZI DVERI :cry: VYRIESIL SOM TO NAKONIEC TVRDSOU HADICKOU ALE TIEZ CHCEM ZOHNAT ORIGINAL DIEL :)

Uživatelský avatar
cobreti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: centrál B4

Příspěvek od cobreti »

Taky jsem měl prasklou tu manžetu u zámku nádrže. Sálo to falešnej vzduch a tím blbnul celý centrál. Motorek pořád běžel a měl jsem strach, aby se nespálil. Zjistil jsem, že samostatně ta manžeta najde sehnat. Prostě jako samostatný náhradní díl ji nikde nevedou. Musíš koupit prý celý zámek. To se mi nechtělo a hledal jsem nějakou alternativu. Nakonec jsem na to přišel. Koupil jsem prachovku na brzdu od kola a dal jsem ji místo prasklé manžety. Jde to ale trochu těžko, protože původní manžeta je v místě, kde se napojuje na motorek, rozšířená. Nakonec se mi to ale podařilo (opatrně, aby jste ji neroztrhli) a zámek a celý centrál zase funguje.
Přílohy
prasklé těsnění
prasklé těsnění
těsnění.JPG (28.94 KiB) Zobrazeno 568 x
prachovka na brzdu na kolo, kterou jsem nahradil původní těsnění
prachovka na brzdu na kolo, kterou jsem nahradil původní těsnění

Uživatelský avatar
amg124
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 28.08.2011 18:58
Bydliště: UL

Re: centrál B4

Příspěvek od amg124 »

Mne teď taky zlobí centrál - vzduchový. Když chci do nádrže, musím zamknout a odemknout. Otevřu víčko a hned pomalu vyjíždí ten kolíček zase ven. Když to chci zavřít, tak zase zamknout a odemknout a rychle zavřít.
Nesetkal se s tím už někdo. Ještě jsem na to nekoukal, nevím totiž na co.
B4, 1,9TD, 55kW, AAZ, r.v.96, koupeno 8/11, "mechanický chip" - 80kW, kola alu 15´´ Titan, kryt z Octavky 1,9TDi, lemy z G3, http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=127&t=208222" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“