Řadící páka - demontáž

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
rcman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Řadící páka - demontáž

Příspěvek od rcman »

Ahoj,

potřebuju na mojí B3 vyndat středovej tunel ale nemůžu přijít na to jak sundat tapec řadící páky a i hlavou :fool: ...

Není tady někdo kdo ví jak na to?

Předem děkuji za pomoc.
Petan...

Uživatelský avatar
jenicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha

Re: Řadící páka - demontáž

Příspěvek od jenicek »

hlavu radici paky odsroubujes tocivym pohybem proti smeru hodinovejch rucicek, mazetu spolu s tim plastem co je na nem uchycena vysunes nahoru, je tam pouze nacvaknuta.
musis sundat madlo rucni brzdy, tzn ze zasunes zespoda rucni brzdy pod to madlo sroubovak a nadzvednes takovej zobacek kterej tam to madlo drzi, madlo pak uz jenom vysunes.

pak vyndas zadni popelnik a pod nim jsou dva srouby. ty odsroubujes a celou tu konzoli popotahni smerem dozadu, vepredu ma dva zobacky kterejma je to tam uchyceny pod plastem odkladaciho prostoru.
kryt co je na rucni brzde drzim myslim jenom to madlo, po sundani madla by uz mel jit sundat taky.

Uživatelský avatar
rcman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Řadící páka - demontáž

Příspěvek od rcman »

jenicek píše:hlavu radici paky odsroubujes tocivym pohybem proti smeru hodinovejch rucicek, mazetu spolu s tim plastem co je na nem uchycena vysunes nahoru, je tam pouze nacvaknuta.
musis sundat madlo rucni brzdy, tzn ze zasunes zespoda rucni brzdy pod to madlo sroubovak a nadzvednes takovej zobacek kterej tam to madlo drzi, madlo pak uz jenom vysunes.

pak vyndas zadni popelnik a pod nim jsou dva srouby. ty odsroubujes a celou tu konzoli popotahni smerem dozadu, vepredu ma dva zobacky kterejma je to tam uchyceny pod plastem odkladaciho prostoru.
kryt co je na rucni brzde drzim myslim jenom to madlo, po sundani madla by uz mel jit sundat taky.

Móóóc děkuju!!!

Všechno ostatní kolem řadičky jsem věděl. Ale že mám tu páku povolovat jako víčko od láhve mě nenapadlo...

Teď ještě když by mě nědko doporučil kde sehnat novou manžetu řadící páky, tak by to bylo úplně dokonalé!
Petan...

Uživatelský avatar
jenicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha

Re: Řadící páka - demontáž

Příspěvek od jenicek »

co mi vyhodil google temer prvni odkaz
http://www.new.tuningplus.cz/interier/m ... e17102.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
jinak bych zkusil spise zdejsi bazar a nejakou b3 na dily, nekde urcite bude nejaka uchazejici a nebo se daji sehnat tady na klubu i nove, ale to nemuzu najit

Uživatelský avatar
panel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 10.04.2012 15:02

Re: Řadící páka - demontáž

Příspěvek od panel »

A mám ještě k tomu dotaz ... půjde mi do B4 řadička z Golfa IV ? :)
Obrázek

Uživatelský avatar
RadekB4
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1713
Registrován: 22.08.2011 15:24
Bydliště: OstraVWa-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Řadící páka - demontáž

Příspěvek od RadekB4 »

Všechno se dá udělat, ale tam myslím není šroubovací. Jinak co se týče řadiček, tak jsem bral odsud a kvalita perfektní, všechno sedí, i manžety.
http://www.podsvicene-paky.cz/home
>> VW Touran alias Mr. T << TDIfun chip - 100 kW
Ex: Passat B4

>> Škoda 100L << - Custom Style - 35,3 kW
Facebook: >> Škodovkou k moři <<

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“