otačkomer na B3

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
matkoooo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.01.2013 17:30
Bydliště: RUžOMBEROK

otačkomer na B3

Příspěvek od matkoooo »

Čaute.
Poradte mi. Mam B3 diesel a chcel som mať otáčkomer na miesto hodín,tak som si zohnal budíky s B4 Diesel. Všetko mi ide len ten otáčkomer nie.
Ručička tlačí na 0 alebo pretočí na max. Poradte mi pls. ako to zapojiť aby mi to ukazovalo. Diky

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: otačkomer na B3

Příspěvek od Bastard »

Sis určitě sehna budíky z TDI... Na těch ti to nepojede, musíš mít budíky z D nebo TD...

matkoooo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.01.2013 17:30
Bydliště: RUžOMBEROK

Re: otačkomer na B3

Příspěvek od matkoooo »

Ano. Teraz som volal s chlapom od ktoreho som to kupil a potvrdil ze jeto z tdi. Da sa to zapojit? Ma niekto schemu zapojenia konektora?

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: otačkomer na B3

Příspěvek od Bastard »

Nedá se to zapojit... Je tam úplně jiný signál. Musíš sehnat budíky z D nebo TD...

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: otačkomer na B3

Příspěvek od tomas120 »

ja ty budiky z B4 td mam,aj s mechanickym tacho,ale stejne mi otackomer neukazoval,tak jsem si dal zpet origo,hlavne ze staly patnact stovek

matkoooo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.01.2013 17:30
Bydliště: RUžOMBEROK

Re: otačkomer na B3

Příspěvek od matkoooo »

Dnes som skušal odmerať napetie na alternatore kde sa má pripojiť otáčkomer(W) a nenameral som tam nič. Viete mi poradiť kolko a ako to mam zmerať?

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: otačkomer na B3

Příspěvek od Bastard »

A měřil jsi to určitě osciloskopem že? Už to zabal! Když o tom nemáš ani páru, tak se v tom nevrtej... Ještě něco posereš tak akorát... Na D a TD potřebuješ D nebo TD budíky, na TDI potřebuješ TDI budíky. Tak to je a jinak to nikdy nebude!

Uživatelský avatar
passib3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 15.12.2012 11:36
Bydliště: Jablonec n/N

Re: otačkomer na B3

Příspěvek od passib3 »

Bastard píše:A měřil jsi to určitě osciloskopem že? Už to zabal! Když o tom nemáš ani páru, tak se v tom nevrtej... Ještě něco posereš tak akorát... Na D a TD potřebuješ D nebo TD budíky, na TDI potřebuješ TDI budíky. Tak to je a jinak to nikdy nebude!
:good:

Uživatelský avatar
1concorde
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1322
Registrován: 20.02.2010 08:46
Bydliště: slovensko

Re: otačkomer na B3

Příspěvek od 1concorde »

:good:
passib3 píše:
Bastard píše:A měřil jsi to určitě osciloskopem že? Už to zabal! Když o tom nemáš ani páru, tak se v tom nevrtej... Ještě něco posereš tak akorát... Na D a TD potřebuješ D nebo TD budíky, na TDI potřebuješ TDI budíky. Tak to je a jinak to nikdy nebude!
:good:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“