MOC PROSÍM O RADU, Nejde nastarovat :(

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
petas20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 12.03.2012 11:52

MOC PROSÍM O RADU, Nejde nastarovat :(

Příspěvek od petas20 »

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, mam jeden veliky problem, na autě jsem měnil lištu žhavících svíček mam naftkaka passata b4 1.9 tdi 66kw vymenil jsem vše, a chci to zkusit nastarovat, ale i kdyz je klicek vyplí tak svítí kontrolka žhavení a ruční brzda, a nejdou digitální budíky, ukazatel km a času a hlavně to nejde nastarovat, prosím vás moc o radu, nevíte co s tym? na diagnostice mi to psalo že je na privodu nafty bud zkrat nebo ze je spatna kostra, moc vas prosím o jakoukoliv radu.

Tomas6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 309
Registrován: 18.12.2010 15:59
Bydliště: okolí Slušovic a Zlína.

Re: MOC PROSÍM O RADU, Nejde nastarovat :(

Příspěvek od Tomas6 »

Měl jsi odpojený ten velký kulatý štekr na motoru?Pokud ano tak zkontroluj zda je pořádně nasazený a zajištěný a zda ti nevypadl nebo se nepovysunul některý pin z něj.Tohle vypadá na nějakou takovou závadu.

Uživatelský avatar
petas20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 12.03.2012 11:52

Re: MOC PROSÍM O RADU, Nejde nastarovat :(

Příspěvek od petas20 »

Tomas6 píše:Měl jsi odpojený ten velký kulatý štekr na motoru?Pokud ano tak zkontroluj zda je pořádně nasazený a zajištěný a zda ti nevypadl nebo se nepovysunul některý pin z něj.Tohle vypadá na nějakou takovou závadu.

Už je to v pořádku, bylo to tou zásuvkou (štekrem) pořádně se to prostřikalo promazalo a znovu zapojilo a už vše funguje ;), díky ale za radu :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“