vytecena voda do interieru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
klinger
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 17.02.2010 14:41

vytecena voda do interieru

Příspěvek od klinger »

zdravim. takze problem je ten , ze v aute mam klimatronik a vcera se mi stalo ze jsem prijel domu, vypnul motor a slysel jsem syceni, zaclo se mi zevnitr mlzit predni okno a zacala tect voda do interieru ( pod nohy u ridice), tak jsem zkusil znova nastartovat a zacla blikat i kontrolka vody, tudiz to nebyla chladici kapalina z klimatizace ale voda z exp. nadoby. v garazi pod autem nebylo vytecene nic. vsechno u ridice v miste pod nohama? stalo se vam to nekdy nekomu ? popr. nejake rady na co se zamerit ??

Diky

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vytecena voda do interieru

Příspěvek od Bastard »

Prasklej radiátor...

klinger
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 17.02.2010 14:41

Re: vytecena voda do interieru

Příspěvek od klinger »

dekuju za radu. a zeptam se jeste mozna blbe ale musim sundat palubni desku abych ho vymenil ? jde o to ze me se zda ze to tece jak kdyby za stredovym tunelem... je umisteny tam v tech mistech ?

Diky.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vytecena voda do interieru

Příspěvek od Bastard »

Výměna radiátoru se tu už řešila, viz hledání : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... i%C3%A1tor" onclick="window.open(this.href);return false;

klinger
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 17.02.2010 14:41

Re: vytecena voda do interieru

Příspěvek od klinger »

no mam to ted takhle rozhozeny. je nejaka sance ze ten radiator vymenim aniz bych sundaval palubku? nevim ani kde se nachazi :rofl: muze mi to nekdo prosim vas treba na te fotce zakrouzkovat ? diky ...
Přílohy
525421_4507434648773_197111966_n.jpg

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“