VOLANT výměna za sportovní

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
krutoslaw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 21.03.2011 19:57
Bydliště: BRNO - sever

VOLANT výměna za sportovní

Příspěvek od krutoslaw »

Zdarec,

mám sportovní volant (žádnej tuzing - oldschoolovej O.B.A v černý) + nábu na g3 (mělo by to bejt stejný) , mno a když oddělám volant na b3 tak na úzkým 1000hranu je nasazenej eště redukční 1000hran kterej odpovídá průměru díry v origo volantu.

Zkoušel už někdo z vás sundat ten redukční váleček ? Dnes pokus stahovákem....a ani prd !
Vw Passat B3 CL sedan 1.8 66kw rv1989 GT plasty RARE DIGIKLIMA vínová metla


"....nejdřív staříka poladím, pak ho na břicho posadím..."

Uživatelský avatar
cervik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 06.06.2009 21:53
Bydliště: Veselíčko

Re: VOLANT výměna za sportovní

Příspěvek od cervik »

Jde to stáhnout :wink: Sice jsem mu dal vcelku na pr**l :D ale dostal jsem ho stahovákem dolů :wink:

krutoslaw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 21.03.2011 19:57
Bydliště: BRNO - sever

Re: VOLANT výměna za sportovní

Příspěvek od krutoslaw »

jaj tak poraď prosím nějakj trik, páč já fakt nevím jak ....stahovák se nasadil za tu hranku, navíc sme ho fest stáhli aby nesjížděl...ale drží to jako prase dycky při určité síle prostě sjel do háje....náhřívat švajcem se mě to teda nechce u tý palubky :/ Mám v B3 gti volant origo, ale chci dat sportovní kvůli tomu že bude o kus blíž sedadlu a jelikož mám 190cm a sedadlo uplně vzadu tak by nebylo špatný se po volantu nenatahovat :)
Vw Passat B3 CL sedan 1.8 66kw rv1989 GT plasty RARE DIGIKLIMA vínová metla


"....nejdřív staříka poladím, pak ho na břicho posadím..."

Uživatelský avatar
cervik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 06.06.2009 21:53
Bydliště: Veselíčko

Re: VOLANT výměna za sportovní

Příspěvek od cervik »

Dělal jsem si na to přípravek :wink: Něco podoného jak je na tomhle stahováku dole http://www.dovavanik.cz/Stahovaky.html?xmlid=467160 A jak jsem to dal za kroužek na tyč řízení tak velkým dvoupackovým stahovákem :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“