2x rada? :) zapojeni el. oken a zvlastni chovani immo

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

2x rada? :) zapojeni el. oken a zvlastni chovani immo

Příspěvek od C3 »

Nejdriv to jednodussi :-) ma tu nekdo schema zapojeni el. oken? kdysi jsem tu videl odkazy,ted to ne a ne najit ;) mam konektory do plastu mezi dverma a tim to hasne ;) nejde mi sehnat el. do auta jako celek... vyndana :)) ... diky za odkazy nebo rady ;)

ted to horsi :) jestli se s tim uz nekdo setkal.. stavim z vraku B4ku (v TDicku) ... a docela to slo, ale jsou veci,ktere jdou mimo me.... a snad je to jen tim,ze to tak nechapu...
predchozi majitel mel spinacku a startovaci cudlik zvlast, mne to prodal ve stavu,kdy spinackou neslo otocit... ... immo v klicku a kolecku u spinacky... ja sehnal spinacku i s klickem, vykuchal, prezameckoval na puvodni klic, vsechno vratil a nacpal do auta... luxus,jako novy... jenom je problem, ze - otocim spinackou na pozici jedna a zmacknu cudlik - start na jednu otocku, chci nastartovat otocenim spinacky a bud nechytne nebo chytne a hned zhasne (dle vseho immo)...

nechapu,jak je to mozny, cudlik je napojen PRIMO pod spinackou na dva kabely - primo... klicek je neustale ve snimacim krouzku immo a ... je to divny :( navic se mi nekolikrat za sebou stalo, ze kdyz jsem otocil klickem z pozice jedna na pozici dva, chytlo to, otacky hned dolu jak zareagoval immo a najednou se motor zase probral a brumlal si dal :/
nestalo se nekomu taky? :/ nebo spis nekdo nejakej napad? vsechno co puvodni majitel na aute delal dost pohnojil a nechci z ponicenych plastu pouzit nic ;) a origo stav je pro me vytouzenym cilem ;)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
Homki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 16.04.2013 18:49
Bydliště: Bratislava

Re: 2x rada? :) zapojeni el. oken a zvlastni chovani immo

Příspěvek od Homki »

schéma by mala byť tu:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=8 ... 8&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;


a do toho immo sa nejak nevyznám ale keby ti vypínalo immo tak by ti to ani necvaklo... aspoň u mňa pokiaľ nedám immmo len sa mi zažnú kontrolky a ani ťuk... asi by som hľadal problém inde kedže tebe to naštartuje... ale s tým nech ti poradí radšej niekto kto má s tým skúsenosti... toto je len môj pohľad na vec...
VW Passat B4 sedan, 2.0, 85kw, r.v. 10/93
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=100&t=48928

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x rada? :) zapojeni el. oken a zvlastni chovani immo

Příspěvek od C3 »

:-) Cau, diky, schema tam je ;-)
u dieslu by immobilizer mel odpojit privod nafty... ale ten zbytek,co tam jeste je se "spali" -proto to chytne a hned chcipne ;) jak rikam, kdyz startuju cudlikem,chytne vzdycky na brnk a jede ;)
:) je to nejaka posahana magie :)))
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

zoo-vec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.12.2010 16:58

Re: 2x rada? :) zapojeni el. oken a zvlastni chovani immo

Příspěvek od zoo-vec »

stahování oken

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“