Subwoofer na Passat B4

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
funeral
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 05.10.2014 12:44

Subwoofer na Passat B4

Příspěvek od funeral »

Zdravím,chci se zeptat na nějakej vhodnej subwoofer na passata B4 ... nemám moc přehled co se tohodle týče tak abych nekoupil nějakou blbost ... investice je tak kolem 1500 ,- ... popřípadě i hrubej návod jak natahat kabely... Děkuji

Uživatelský avatar
Roky_VW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 08.08.2011 00:32

Příspěvek od Roky_VW »

No za 1500,- toho adi moc neporidis. Potrebujes k tomu jeste zesilovac a kabely a jeste nejake lepsi radio. Leda ze by sis sehnal aktivni subac, ale to je podle mne skoda penez. Ja budu menit celou muziku, ale nechavam ji za 5K. Nemenil bych, ale zbyva mi 15 cm v kufru a uz ho obcas potrebuji vyuzivat xD.

roky_vw

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Subwoofer na Passat B4

Příspěvek od Bastard »

V podstatě cokoliv z aukra. Za ty peníze to stejně bude stát za pendrek... http://aukro.cz/listing/listing.php?ord ... czech-0819" onclick="window.open(this.href);return false;

Kabely od baterky přes stěnu kabiny u řidiče, prahem až do kufru... Ale doporučuju to nechat udělat někoho, kdo má aspoň půl mozku, jinak ti to auto může v klidu shořet...

funeral
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 05.10.2014 12:44

Re: Subwoofer na Passat B4

Příspěvek od funeral »

Je mi jasný že to nebude žádná řacha .... ale na takový to poslouchání to stačit snad bude ... co tenhle? http://www.alza.cz/blaupunkt-gtb-1200-d ... ry#recenze" onclick="window.open(this.href);return false; Díky za odpověď:)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Subwoofer na Passat B4

Příspěvek od Bastard »

No dobře a zesilovač máš?

funeral
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 05.10.2014 12:44

Re: Subwoofer na Passat B4

Příspěvek od funeral »

Tak nějakej základní zesilovač v tom snad je ne?:D a o další výplatě koupím zesík:D

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Subwoofer na Passat B4

Příspěvek od Bastard »

A co by tam dělal? Si o autohifi nejdřív něco přečti, než tady plácneš takovou kravinu... Na googlu je toho dost...

funeral
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 05.10.2014 12:44

Re: Subwoofer na Passat B4

Příspěvek od funeral »

četl jsem rozdíly mezi aktivním a pasivní subwooferu ... pokud jsem to správně pochopil(což netvrdím proto se tu ptám) tak aktivní má zesilovač a pasivní ne ne?

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Subwoofer na Passat B4

Příspěvek od Bastard »

No správně... A v tom odkaze je co? Přesně tak, pasivní, takže k tomuto potřebuješ zesilovač...

Aktivní máš třeba zde http://www.alza.cz/blaupunkt-gtb-8200a-d2193498.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“